انجمن گروه موج سازان

نسخه‌ی کامل: جملاتی از کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جملاتی از کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن


طبق لغت نامه وبستر، دوام آوردن یعنی زنده ماندن و به ویژه، ادامه حیات بعد از مرگ دیگران.

مهم نیست اگر پسر بچه برادرم به تلاش های من پوزخند بزند، افرادی که قسم می خوردند که سر قرار های با من حاضر خواهند شد و نشدند و یا دوستانی که تغییر موضع مرا درک نکردند، آن ها همگی مرا به سوی قله موفقیت پیش راندند. این جا، جایی است که من باید استوار بمانم.

آن کسی که آخر می خندد، بهتر می خندد.

جواب رد شنیدن یکی از سخت ترین احساساتی است که هر انسانی ممکن است تجربه کند. اما همان طور که همگی می دانیم زندگی بر مبنای نظام تعادل می چرخد و اگر در جایی که جواب ” رد ” پیش می آید، قطعا در جای دیگر ” پذیرش ” اتفاق می افتد.

برای موفقیت، باید قبل از دیدن به باور رسید. به این صورت که باید بتوان خود را در موقعیت دلخواه دید و قبل از اینکه واقعیت تحقق یابد، آن را لمس کرد.

امروزه مردم نسبت به دو یا سه دهه قبل آگاه تر شده اند. جوان بیست ساله امروز از میان سال شصت ساله در سال 1940، خسته تر و بدبین تر است.
ایده شات
دی هاک، بنیانگذار ویزا :  ما در نقطه ای از تاریخ هستیم که یک دوره 400 ساله در حال مرگ است و دوره دیگری در تلاش برای به دنیا آمدن. تحولی در فرهنگ، علم، جامعه و اصلاحاتی بسیار در برابر ما، احتمال و احیای فردیت، آزادی، جامعه و اخلاقیات وجود دارد که دنیا تا به حال شاهد آن نبوده و یک هماهنگی با طبیعت، با یکدیگر و هوش الهی که تا به حال دنیا حتی رویایش را هم ندیده است.

از کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن
نوشته مارک یارنل