انجمن گروه موج سازان
آقایان خیانت کار مواظب دوربینهای راهنمایی و رانندگی باشند؟(طنز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گروه موج سازان (http://www.mojsazan.com/forum)
+-- انجمن: پردازش تصویر و مباحثی از هوش مصنوعی (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: نرم افزارها ، کتابخانه ها و ابزارهای پردازش تصویر (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=191)
+---- انجمن: دوربین ها (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=234)
+---- موضوع: آقایان خیانت کار مواظب دوربینهای راهنمایی و رانندگی باشند؟(طنز) (/showthread.php?tid=3679)آقایان خیانت کار مواظب دوربینهای راهنمایی و رانندگی باشند؟(طنز) - مهدی ابراهیمی - 11-23-2013

شاید شنیدن این موضوع خیلی خنده دار باشد ولی حقیقت هست که در پاره ای از مواقع این دوربینها معجزه می کند و دست مردان و زنان خیانت کار را رو می کند.

در همین خصوص در وبلاگ رسمی مازیار ناظمی مجری خبر ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی نقل قوق از یک نفر می گوید:

این دوربینهای راهنمایی و رانندگی با ثبت و رصد تخلفات رانندگان خدمات مهمی در جهت اصلاح امور ترافیکی و انشاااله کاهش تخلفات دارند منتها در کنار این امر خطیر نکات ظریفی را هم رقم می زنند !؟ با یکی از دوستان که مسئولیتی هم دارد صحبت میکردم میگفت مطابق معمول بعد از ثبت تخلف توسط دوربین ، عکس ماشین و راننده را به همراه نوع تخلف به نشانی منزل صاحبش میفرستیم تا اینجای کار که مشکلی ندارد منتها قصه از اینجا شروع میشود که در عکسهای برخی از این رانندگان جدای از نمایش تخلف ، به جای همسر گرامی ! فرد دیگری در عکس رویت میگردد که آقا باید وقتی عکس تخلف به دست خانم خانه افتاده در مورد آن توضیحات جدی بدهد ! ... نکته اخلاقی باید همواره به خانه و خانواده وفادار باشید و نکته ایمنی بهرحال خدا این شیطان را لعنت کند مراقب دوربین های ثبت تخلف هم باشید !

منبع