انجمن گروه موج سازان
در خواست امریه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن گروه موج سازان (http://www.mojsazan.com/forum)
+-- انجمن: عمومی (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=72)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=74)
+---- انجمن: سربازی (http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=98)
+---- موضوع: در خواست امریه (/showthread.php?tid=695)

صفحات 1 2

در خواست امریه - مهرداد عباسی - 10-03-2010

با توجه به درخواست دوستان مبنی بر گرفتن امریه من یک تاپیک جدید باز کردم برای کسانی که درخواست امریه دارند در این تاپیک بگذارند

خوب شاید بپرسید که اگر امریه باشه خودم میرم جرا اینجا بگذارم

خوب دلیل اول

ما ممکن خودمون سرباز نباشیم حالا یا معافیت یا ....

ما ممکن شرایط امریه جایی را نداشته باشیم

مثلا من جایی را الان سراغ دارم امریه میگیره تهران

شرایط به شرح زیر :

1 داشتن رزومه کاری (3 تا 4 سال تخصص حرفه ای در کامپیوتر)23
2 معدل بالای 16 109
3 مدرک دانشگاه دولتی 37

خوب من نمیتونم خجالت برم ولی ممکن کسی این شرایط را داشته باشه 5 خیلی خوب میشه که بتونیم در این انجمن به هم کمک کنیم

و ......

به هر حال دوستانی که علاقه مند هستند لطفا تخصص های خودشون و رزومه کاری خودشون را در اینجا قرار دهند تا اگر دوستان دیگر جایی را برایشان سراغ دارند راهنمایی شوند

بنظر من اگر به این صورت بنویسید بهتر باشد

نام :

نام خانوادگی :

تخصص ها :

عنوان مدرک:

شهر :

توضیحات:

RE: در خواست امریه - mohamad455 - 11-07-2011

بابا آقاي مدير چي ميگي شما، اطلاعاتي كه درباره امريه ميدي چندان درست نيست ها

خيلي ها از دانشجويان آزاد با معدل پايين و حتي بدون پارتي هم تونستند امريه بگيرند.

الان ديگه آزاد با ملي فرقي نداره كه ، خيلي از دوستام كه دانشجوي آزاد بودن امريه وزارت نفت تونستند بگيرند .

اين اطلاعاتي كه شما درباره شرايط متقاضي امريه میدهید در حالت استخدام شدن در سازمان اونم تا حدي صادقه

--------------------------------------
بدلیل نقض قوانین سایت
این ارسال توسط مدیریت اصلاح شد

RE: در خواست امریه - مهدی ابراهیمی - 11-07-2011

دوست عزیز شرایط امریه در هر جایی فرق میکنه. حتی شاید یه شرایطی رو اعلام کنند ولی به اون عمل نکنند. آقای عباسی از خودش که نمیگه و البته سرباز امریه برای خونشون که نمیخواد، که بیاد شرایط امریه اعلام کنه!
الزاما هم که همه نباید پارتی داشته باشند!
اینکه شما گفتید «الان ديگه آزاد با ملي فرقي نداره كه ، خيلي از دوستام كه دانشجوي آزاد بودن امريه وزارت نفت تونستند بگيرند .» خوب بله شرکت نفت با مدرک دانشگاه آزاد هم امریه میگیره

RE: در خواست امریه - mohamad455 - 11-07-2011

درود ،آقاي ابراهيمي حرفت درسته ولي آخه مدير سايت يه جورايي حس ميكنم پوز مدرك خودش رو داره ميده .

حالا بگذريم، بعد از اتمام خدمت سربازي(به صورت امريه) چند درصد احتمال داره همونجا استخدام بشي؟؟

البته سازماني كه امريه گرفتم بهترين سازمانه ها.

مدركم ارشده مهندسي نفته البته از دانشگاه آزاد تهران جنوب.

البته ميدونم سوالم زياد دقيق نيست ولي از بين دوستان و آشنايانت چند درصدشون تونستند بعد از امريه همونجا استخدام بشند؟؟

RE: در خواست امریه - مهدی ابراهیمی - 11-07-2011

(11-07-2011, 10:40 PM)mohamad455 نوشته: درود ،آقاي ابراهيمي حرفت درسته ولي آخه مدير سايت يه جورايي حس ميكنم پوز مدرك خودش رو داره ميده .
سلام
شما اگه یه بار با مدیر سایت از نزدیک برخورد داشتید این حرفها رو نمی زدید.

(11-07-2011, 10:40 PM)mohamad455 نوشته: حالا بگذريم، بعد از اتمام خدمت سربازي(به صورت امريه) چند درصد احتمال داره همونجا استخدام بشي؟؟

البته سازماني كه امريه گرفتم بهترين سازمانه ها.

مدركم ارشده مهندسي نفته البته از دانشگاه آزاد تهران جنوب.

البته ميدونم سوالم زياد دقيق نيست ولي از بين دوستان و آشنايانت چند درصدشون تونستند بعد از امريه همونجا استخدام بشند؟؟
خدارو شکر که سازماني كه امريه گرفتید بهترين سازمانه و خدارو شکر که مدركتون ارشده مهندسي نفته البته از دانشگاه آزاد تهران جنوب، ولی من همونطور که توی جواب سوال قبلی تون در یکی دیگه از پستهای شما اعلام کردم اگه توی چندسالی که اونجا سرباز هستید از فعالیت شما راضی باشند ، فکر کنم شما رو استخدام کنم . البته فکر کنم!

RE: در خواست امریه - rrasti90 - 04-30-2012

سلام
من شنیدم قرارگاه خاتم دیگه امریه ی رشته ی نفت نمیگیره .درسته؟

RE: در خواست امریه - مهرداد عباسی - 04-30-2012

ببنید قوانین روزانه عوض میشه پارتی خیلی تاثیر داره شرایط شما هم همینطور باید حضوری مراجعه کنید

RE: در خواست امریه - rrasti90 - 05-01-2012

با سلام
چطور میتونم تو کمرگ امریه بگیرم؟

RE: در خواست امریه - مهرداد عباسی - 05-01-2012

با سلام بروید گمرک بپرسید چه زمانی پذیرش دارند شرایط چی هست

موفق باشید

RE: در خواست امریه - محمدی - 08-01-2013

سلام خسته نباشید
من تقریبا نیمه تیرکارشناسی حقوق دانشگاه دولتی گرفتم
دفترچه فرستادم تاریخ اعزام شدیک برج8  درخواست تغییر دادم بشه برج 10   که تا چند روز دیگه جواب میدن احتمالا قبول میکنن چون غیبت ندارم
معدل کل کارشناسیم17/42هستش
حالا میتپنم امریه بگیرم کجا
هیچی نمیدپنم
بسیج عدی هم هستم.