رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
(01-22-2012, 01:22 AM)مهدی ابراهیمی نوشته: سلام
اونموقعی که سقف کسری بسیج 9 ماه بود، 2ماه تکمیلی جداگانه حساب می شد و از آموزشی کم می کردند. یعنی اگه الان هم به همین صورت باشه شما 6ماه برای بسیج کسری می گیرید و 2ماه آموزشی شما هم کم میشه(در کل میشه 8 ماه)

حالا بعد این حرفا قول میدی اگه معاف شدی بچه های انجمن رو شیرینی بدی یا نه؟! چشمک لبخند

باور کنید چون مدت خدمتم کمه این همه وسواس به خرج میدم و برام مهم شده- اگه بیشتر بود این همه مزاحم شما نمی شدم
شما دعا کنید که جور بشه، به روی چشم شیرینی بچه ها و به خصوص شما آقای ابراهیمی محفوظه پیش منعلاقه
پاسخ
سپاس شده توسط مهدی ابراهیمی
سلام
من برج 2 اعزاممه
میتونم با قانون همزمانی خدمت دو برادر خدمتم رو بندازم عقب
و میتونم 21/1/91 برم طرح تکمیلی بسیج که دیگه آموزشی نرم
حالا سوالم اینه!
اگه 21/1/91 برم تا کی تموم میشه؟ و کی مدرکش رو بهم میدن؟ مثلا تا 1/4/91 بهم میرسونن که من اعزامم رو تا 1/4 بندازم عقب یا نه؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
قوانین خاص تکمیلی را باید از همان جایی که میخواهید دوره را بگذرانید بپرسید

طبق قانون دوره ۶۰ روز است (حداکثر معمولا ۴۰ روزه تمام میشه باید حکم دوره را ببینید)

بهتر است از قوانین اصلی پیروی کنید مثلا ۶ ماه باید بین اعزام و پایان دوره فاصله باشه (این قانون بوده قبلا الان نمیدونم)

موفق باشید
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط ahmadii ، مهدی ابراهیمی
جدا؟ اینطوری که خیلی بده!
یعنی من باید 6 ماه خدمتم رو بندازم عقب که آموزشی نرم؟ خب میرم آموزشی زودتر تموم میشه خدمتم که!
پاسخ
سپاس شده توسط
ببینید دوست عزیز من کسی را میشناسم که ۴ ماه حداقل یعنی آن زمانی که من میدیمش که کارت را به او ندادند
علت این بود که دوره را سپاه رد کرده بود به دلیل این که دوره را زود تر از حد معمول تمام کرده بودند (زمانی که در پادگان بودند را به جای ۶ روز ۳ روز رفته بودند) بگذریم

برای همین میگویند ۶ ماه بعد ۶ ماه مسئولیتی با شما نیست و ... حتی اگر تا ۵ ماه هم به شما ندهند نمیتوانید اعتراض کنید چون قبل از ثبت نام از شما تعهد میگیرند (تا جایی که من میدانم یک برگه که یک سری تعهد روشه از جمله همین مورد را باید امضا کنید!!!)

اما بر عکس کسی را میشناسم یک هفته طول کشیده تا کارت بیاد

شما میتوانید آمار این که چقدر وقت بیاید را از مکان آموزش خودتان دریافت کنید !!!
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط ahmadii ، مهدی ابراهیمی
با این اوصاف بهترین گزینه گزینه ی پارتی هست که باید به فکرش باشم ببینم میشه کاری کرد زود بهم بدن یا نه!
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
آقای عباسی درست می فرمایند.
هر مرکزی که دوره تکمیلی برگزار می کنه ویژگی و شرایط خاص خودش رو داره. بعضی از جاها خیلی سخت میگیرند اما بعضی جاها نه! بعضی جاها با لشکر(یا جایی که باید کارت رو به شما بدهند و دوره شما رو تایید کنند) مشکل دارند و با هم بدند اما بعضی جاها ...!
اینا رو از افرادی که قبلا اونجا بودند بپرسید.

گفتند که باید 6ماه تا اعزام فاصله باشه اما ممکنه اگه کمتر هم باشه مشکلی پیش نیاد.

درضمن باید بگم خوبی این دوره کوتاه بودنش نیست بلکه راحتتر بودنش نسبت به آموزشیه.

موفق باشید
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
سوال: چرا بايد حداقل 4 ماه از دوره تكميلي گذشته باشه تا بشه ازش استفاده كرد؟
اين وبلاگ يه بنده خداييه كه خاطرات دوره تكميليش رو نوشته و آخراي صفحه گفته چند روز بعد از اين دوره گواهينامه پايان دوره تكميلي رو بهش دادن
http://basigeh.blogfa.com/post-4.aspx
من كه گيج شدم...منظور شما مگه همين گواهينامه پايان دوره تكميلي بسيج نيست؟ يعني بايد منتظر كارت يا مدرك خاص ديگه اي باشيم و بعد اقدام كنيم براي پروندن دوره آموزشي سربازي؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
من میخوام برم
کسی نمیدونه اصفهان کجا برم و کی شروع میشه؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
بايد بري پايگاه خودت و اسم نويسي كني
تو تهران كه همين فردا پسفرداست كه شروع بشه. تا اونجايي كه خبر دارم ليست اسامي رو امروز (1391/2/2) ميبرن تحويل ميدن
در نهايت اگه جا موندي، بايد صبح زود بري همونجايي كه دوره برگذار ميشه و قبل اينكه مشخصات افراد ثبت نهايي بشه چنتا قطعه عكس و گواهي ميدون تير دوره دبيرستان و هرچي كه فكر ميكني لازمه رو ببري يه جوري خودت رو جا بدي
بايد حتما بسيج فعال باشي تا به دردت بخوره اين دوره

پاسخ
سپاس شده توسط مهدی ابراهیمی