رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام

ممنون بابت اطلاعات و راهنمایی هاتون

اطلاع دارید توی تهران چه مراکزی این دوره رو برگزار میکنند ؟ سپاه محمد رسول الله (میدان حر) رو که میدونم برگزار میکنه ! میخواستم ببینم جایی که نزدیک تر به محل زندگی من باشه هست ؟

من سمت شمال شرق هستم

بازم ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
چند تا سوال داشتم:

می خواستم بدونم با 2 یا 3 سال بسیجی فعال بدون داشتن کارت سبز میشه از سپاه پذیرش گرفت یا نه؟(ثبت نام کردم برا کارت سبز ولی یه مشکلی پیش اومد که نتونستم برم)

اگه پارتی داشته باشم چی؟

یه سوال دیگه هم در مورد امریه دارم:
با توجه به این که 5 شرط امیریه رو ندارم و مجرد هستم /می تونم با این شرایط امریه بگیرم(فوق لیسانس مدیریت دارم)
اگه میشه امریه گرفت مدرک من رو چه سازمان هایی لازم دارن و قبول می کنن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
احتمال پذیرش شما هست.
این احتمال با پارتی بیشتر میشه.

اگه فوق داشته باشید میتونید امریه بگیرید(داشتن یکی از شرایط کافیه)
تویه تاپیک دیگه لیست مراکز امریه رو زدم ببینید کدومش بیشتر به کار شما نزدیک تره.
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط osta_ali
سلام خسته نباشید من 20 مرداد 91 دفترچه پست کردم که تاریخ اعزام شد 1 آبان .با این اوضاع من هم بسیجی فعال دارم و هم این که دوره ی تکمیلی و گذروندم. با مراجعه به سپاه گفتن که باید تا 3 شهریور برای پذیرش سپاه اقدام کنی که بیافتی سپاه. من رفتم و مدارک و دادم که کپی شناسنامه و کارت ملی و برگه اعزام و کپی برابر با اصل تکمیلی و کپی دوره مقدماتی بسیج. با این این شرایط من واقعا استرس دارم که آیا مدارکم تکمیل بوده یا نه ؟ چون تو صفحات قبل چیزای دیگه ای خوندم . مدارک و ازم گرفتن و گفتن همه و با هم ثبت می کنیم .واقعا مراحلش اینه ؟ اسمم و اصلا یادداشت نکردن . حالا ممنون می شم اگه جوابم و بدین و از نگرانی در بیام .اگه روال کارم اشتباه بوده که سریعا اقدام کنم.!!!!!!!!!
پاسخ
سپاس شده توسط
با عرض سلام و احترام چند سوال داشتم که بسیار برایم ضروری و فوری است و به نحوی زندگیم را تحت تاثیر قرار داده است۰ اینجانب پزشک و دارای مدرک دکترا و متاهل بوده و در تاریخ۱/۶/۹۱ اعزام به اموزشی سپاه نیشابور شدم ولی به دلیل پارگی شدید رباطهای زانو که بدنبال پارگی پیشین برایم ایجاد شده است جهت کمیسیون پزشکی و دریافت معافیت رزم با مرکز فوق مجبور به تسویه حساب و بازگشت شده ام۰ ( تجدید دوره ) مشکل بنده توسط پزشکان و رادیوگرافی ها تایید شده است و منتظر تاریخ کمیسون پزشکی سپاه هستم۰ با توجه به اینکه بنده تا ۲ ماه اینده ترخیص هستم چند سوال دارم۰۰۰
۱-ایا بنده بعد از بهبودی دوباره به همین مرکز اعزام می شوم یا ممکن است مکان تغییر کند؟
۲-ایا بنده می توانم طی این مدت جهت دریافت برگه تکمیلی و کفایت از اموزش اقدام کنم؟و ایا با داشتن این مدرک ، با توجه به اینکه بنده در هیچ مرحله ای از ثبت نام ، اسمی از بسیجی یا دارای کارت بسیج نبرده ام و حقیقتا پیگیری ان را نیز نکرده ام ، با ارایه ان در نوبت بعدی اعزام ، اموزشی بنده حذف خواهد شد؟
۳-ایا طی این مدت می توانم جهت دریافت پذیرش از مکان خاصی اقدام کنم؟با توجه به اینکه فعلا در برگه سبز بنده عبارت سالم ذکر شده است۰۰۰
خواهشمندم خواهشمندم خواهشمندم در اسرع وقت پاسخ بنده را بفرمایید۰۰۰ممنونم
پاسخ
سپاس شده توسط
(08-29-2012, 01:57 PM)Omiddd نوشته: با عرض سلام و احترام چند سوال داشتم که بسیار برایم ضروری و فوری است و به نحوی زندگیم را تحت تاثیر قرار داده است۰ اینجانب پزشک و دارای مدرک دکترا و متاهل بوده و در تاریخ۱/۶/۹۱ اعزام به اموزشی سپاه نیشابور شدم ولی به دلیل پارگی شدید رباطهای زانو که بدنبال پارگی پیشین برایم ایجاد شده است جهت کمیسیون پزشکی و دریافت معافیت رزم با مرکز فوق مجبور به تسویه حساب و بازگشت شده ام۰ ( تجدید دوره ) مشکل بنده توسط پزشکان و رادیوگرافی ها تایید شده است و منتظر تاریخ کمیسون پزشکی سپاه هستم۰ با توجه به اینکه بنده تا ۲ ماه اینده ترخیص هستم چند سوال دارم۰۰۰
۱-ایا بنده بعد از بهبودی دوباره به همین مرکز اعزام می شوم یا ممکن است مکان تغییر کند؟
۲-ایا بنده می توانم طی این مدت جهت دریافت برگه تکمیلی و کفایت از اموزش اقدام کنم؟و ایا با داشتن این مدرک ، با توجه به اینکه بنده در هیچ مرحله ای از ثبت نام ، اسمی از بسیجی یا دارای کارت بسیج نبرده ام و حقیقتا پیگیری ان را نیز نکرده ام ، با ارایه ان در نوبت بعدی اعزام ، اموزشی بنده حذف خواهد شد؟
۳-ایا طی این مدت می توانم جهت دریافت پذیرش از مکان خاصی اقدام کنم؟با توجه به اینکه فعلا در برگه سبز بنده عبارت سالم ذکر شده است۰۰۰
خواهشمندم خواهشمندم خواهشمندم در اسرع وقت پاسخ بنده را بفرمایید۰۰۰ممنونم
سلام
فرصت شما خیلی کم هست و فکر نمی کنم بتوانید به دوره تکمیلی بروید(اعزام بعدی شما 1/8/91 هست دیگه؟)
جواب سوالات شما منوط به این هست که آیا شما اعزامی جدید حساب میشید یا خیر.که اینو باید از مرکز نظام وظیفه شهرتون بپرسید(متاسفانه من نمیدونم)

پاسخ
سپاس شده توسط
واقعا متشکرم از اینکه جواب من و دادید.
پاسخ
سپاس شده توسط
بی صبرانه منتظر پاسخ دوستان هستم ولی متاسفانه کسی یاری ام نمیکند۰۰۰
پاسخ
سپاس شده توسط
(08-23-2012, 10:55 AM)pz3822 نوشته: سلام خسته نباشید من 20 مرداد 91 دفترچه پست کردم که تاریخ اعزام شد 1 آبان .با این اوضاع من هم بسیجی فعال دارم و هم این که دوره ی تکمیلی و گذروندم. با مراجعه به سپاه گفتن که باید تا 3 شهریور برای پذیرش سپاه اقدام کنی که بیافتی سپاه. من رفتم و مدارک و دادم که کپی شناسنامه و کارت ملی و برگه اعزام و کپی برابر با اصل تکمیلی و کپی دوره مقدماتی بسیج. با این این شرایط من واقعا استرس دارم که آیا مدارکم تکمیل بوده یا نه ؟ چون تو صفحات قبل چیزای دیگه ای خوندم . مدارک و ازم گرفتن و گفتن همه و با هم ثبت می کنیم .واقعا مراحلش اینه ؟ اسمم و اصلا یادداشت نکردن . حالا ممنون می شم اگه جوابم و بدین و از نگرانی در بیام .اگه روال کارم اشتباه بوده که سریعا اقدام کنم.!!!!!!!!!
سلام
بله چنین روالی وجود داره. معمولا مدارک همه افرادی که قصد دارند پذیرش بشوند را جمع می کنند و یکجا ارسال می کنند.
مدارک هم کامل هست.
نیاز به یادداشت کردن اسم نیست.(آخه اسم شما روی مدارک هست، مگه نه؟چشمک)
جای نگرانی نیست. انشاالله حل میشهچشمک

پاسخ
سپاس شده توسط
(09-01-2012, 06:49 PM)Omiddd نوشته: بی صبرانه منتظر پاسخ دوستان هستم ولی متاسفانه کسی یاری ام نمیکند۰۰۰

ارسال: #56 جواب سوال شماست

پاسخ
سپاس شده توسط