رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام مجدد
ممنون از پاسخ گویی
دوستان چند تا سوال دیگه:
1-

هر سال عضویت فعال بسیج دارم و هر سال عضویت عادی بسیج چقدر کسری داره، من هیچ اطلاعاتی ندارم، لطفا توضیح بدید
2-
پدرم 4-5 ماه سابقه ی حضور در جبهه داره. به ازاء هر ماه من چقدر کسری خدمت میتونم بگیرم
3-
من شنیدم حتی با داشتن دوره تکمیلی و توی سپاه افتادن، باز هم معلوم نیست که خدمت بیافتی توی شهر خودت
با توجه به اینکه پدرم کارت رزمندگی داره (4-5 ماه سابقه حضور در جبهه) آیا نمیشه کاری کرد که اگه تو سپاه افتادم و تکمیلی داشتم، خدمتم بیافته شهر خودمون؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
با اجازه آقای ابراهیمی
من فقط جواب سوال سوم شما رو میدونم:
بله همینطوره. برای اینکه تویه شهر خودتون بیافتید باید پذیرش بگیرید و گذروندن دوره تکمیلی به تنهایی کافی نیست.
نحوه پذیرش گرفتن رو هم که حتما بلدید(اگه نیستید من تو این انجمن مطالبی در این زمینه دیدم)
پاسخ
سپاس شده توسط fn912farhad ، مهدی ابراهیمی
ممنون

دوستان منتظر جواب کاملتون هستم
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
در شهر اصفهان کجاها میشه دوره تکمیلی رفت؟
دوره اش از کی شروع میشه و چقدر طول میکشه؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام و عرض ادب

چیزی که من اطلاع دارم(اخرین اطلاعات من) خیلی از کسریها متوقف شده از جمله برای مدرک تحصیلی و سابقه ی پدر در جبهه

البته بسیج فعال/عادی کسر رو دارن

موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام من میخوام از بیستم برم دوره تکمیلی

لیسانس ساخت تولیدم30 بهمن91 فارق تحصیلم

خیلیم عجله دارم که برم خدمت میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا برگه سبزم صادر شه؟

کی دفترچه پست کنم؟

برای پست دفتر چه باید صبر کنم تا برگه سبزم صادره شه یا زودترم میتونم پست کنم اون شیش ماهم باید صبر کنم؟
سایتتون واقعا عالیه
مرسی ممنون ازسایت خوبتون اگه یه لطفی کنین سریع بهم جواب بدین خیلی واسم مهمه
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام..علاقهینی نمیدونم چی بگم به خودم که دیر دارم به فکر می افتم برای خدمت و دوره تکمیلی!!109

" من الان 2 ماهه فارغ التحصیل شدم، دوره تکمیلی نرفتم،کارت فراغت از تحصیل هم ندارم،اما یه جای سپاه گفته بیا نامه پذیرشت رو بزنیم،مدرکم هم کارشناسی کامپیوتره، تا الان یه بار دفترچه پست کردم حدود 5 سال پیش وقتی دیپلم برگ سبزم هم اومد اما همون موقع 6 ماه مهلت گرفتم و رفتم دانشگاه و الانم درسم تموم شده)

سوالم اینه:
1.الان برای سربازی باید دوباره دفترچه پست کنم؟

2. الان اینجایی که می خواد به من نامه پذیرش بده میتونه بگه من نیاز به دوره آموزشی ندارم؟ که لازم نباشه این دوره رو برم؟
(آخه من همه این دوره هارو دیدم فقط اسمش تکمیلی نیست و مدرکشم دارم)

3.اگه سوال یک جوابش خیر هست آیا به نظرتون میتونم دوره تکمیلی رو تو این مدت تموم کنم و کارتشو زود بگیرم؟

4.ممکنه من دوره های نظامی ای رو که دیدم یه جوری تطبیق بزنم که تکمیلی حساب بشه؟(احتمالا تو آموزش سپاه استان خودم)

5.در کل با شرایط من چه پیشنهادی دارید؟

پدر خانمم گفته تا سربازیت ردیف نشه نمیذارم عقد کنین!!!لبخند

ممنون . سپاس
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام. میخواستم ببینم سپاه در چه ماهایی پذیرش داره؟
چند درصد ممکنه که پذیرش سپاه شویم؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(05-16-2013, 03:02 PM)ebda نوشته: سلام. میخواستم ببینم سپاه در چه ماهایی پذیرش داره؟
چند درصد ممکنه که پذیرش سپاه شویم؟
فرق داره .
اگه لیسانس باشی ماههای زوج (اردیبهشت-تیر-شهریور-آبان-دی-اسفند) 
البته اینا تاریخ اعزامه ها و تاریخ پذیرش سپاه همه ماهها هستش فقط دو ماه قبل از تاریخ اعزامت باید بری سپاه و اونا اگه ظرفیت  داشتن پذیرشت میکنن.
مثلا خودم قبل از عید لیسانسم تموم شد . و رفتم سپاه که گفتن پذیرش واسه ماه اردیبهشت نداریم و باید صبر کنی تا ماه تیر پذیرش میگیریم.
درمورد درصد پذیرش هم باید بگم که اگه تکمیلی بسیج رو طی کرده باشی و حداقل 2 سال بسیج فعال داشته باشی احتمالش زیاده که پذیرش بشی.
پاسخ
سپاس شده توسط
ممنون که جواب سوال مرا دادید.
من فوق دیپلم کامپیوتر هستم آیا ماهم تو ماههای زوج باید پذیرش شویم؟
درضمن هم کارت تکمیلی و هم بسیج فعال دارم فقط میترسم که پذیرش سپاه نشم.
تاریخ اعزامم 92/6/1 اومده
پاسخ
سپاس شده توسط