رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
(05-16-2013, 06:30 PM)ebda نوشته: ممنون که جواب سوال مرا دادید.
من فوق دیپلم کامپیوتر هستم آیا ماهم تو ماههای زوج باید پذیرش شویم؟
درضمن هم کارت تکمیلی و هم بسیج فعال دارم فقط میترسم که پذیرش سپاه نشم.
تاریخ اعزامم 92/6/1 اومده

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز

سوال اولیت رو که متوجه نشدم یعنی چی!ولی فکر کنم توی سوال دوم به جواب برسی!

(05-16-2013, 06:30 PM)ebda نوشته: درضمن هم کارت تکمیلی و هم بسیج فعال دارم فقط میترسم که پذیرش سپاه نشم.
تاریخ اعزامم 92/6/1 اومده

شما چون دوره ی تکمیلی داری و بسیج هم داری دیگه واسه سپاه دیگه عالی هستی.خیلی ها این ها رو ندارن و پذیرش میشن.ولی اگه میخوای که دیگه صد در صدی باشی مدارکت به همراه کارت تکمیلی و ... رو ببر سپاه کل شهرتون((پذیرش نیرو)) ( از پلیس +10 هم میتونی بپرسی یا از مراکز نظامی تو شهرتون) و ببین کی پذیرش نیرو برای "هم سپاه" و "هم شهر خودتون" و "هم اون پادگانی که دوس داری بری" میگیرن و اسمت رو حتما بنویس و اگه زمان نیرو گرفتنشون جلوتر یا عقبتر از ماه خودت هست اون رو تغییر بده.تغییر دادنش خیلی مشکل نیست فقط ازشون بپرس که چطوری باید عمل کنی.

این کارای بیشتر برای اینکه همه چیزت توی شهر خودت باشه و توی پادگانی که میخوای و شرایط بهتری رو داشته باشی.اگه اشنا هم داری چون دوره ی تکمیلی داری خیلی میتونه بهت کمک کنه وگرنه که بالای 80 درصد سپاه میافتی مگه اینکه خیلی بد شانسی بیاری.ولی حتما به این مرکزه سر بزن.

موفق باشید و سربلند

پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام دوستان سوال مهمی دارم که ممنون میشم اگر پاسخ بدید
بنده هم بسیج فعال و هم تکمیلی بسیج دارم و لیسانس دارم (مهندسی برق) و قبل عید دفترچه پست کردم. یه بنده خدایی (یه جورایی بند پ) کارای مارو انجام داد و گفت سپاه افتادی و دیگه حله و ... برگه سبز اومد در خونه تاریخ اعزام رو زده بود 92.2.1 . اما از بد روزگار بعد عید برگه ی دوم اومده بود و زده بود نیروی انتظامی!
اون بنده خدا گفت پیگیری کردم گفتن دلیلش این بوده که نظام وظیفه واسه برج 2 به سپاه استان فارس سهمیه ی نیرو نداده! در صورتی که بعدا شنیدم 120 تا نیرو جذب کرده، حتی چندتا از همشهریای خودم همون برج 2 افتادن سپاه... این شد که من الآن به این بنده خدا اعتماد ندارم ...
خلاصه طرف گفت برو تاریخ اعزامتو تمدید کن، درستش میکنم و کدتو تغییر میدم. ما هم با کلی اعصاب خوردی و ناراحتی رفتیم هرطوری بود تمدید کردیم و تاریخ اعزام افتاد 92.4.1 .
حالا الآن ادعا میکنه که کارت حله و 4.1 قطعا سپاهی و رد خور نداره ...
این بنده خدا از آشناهای نزدیک هم هست، اصلا هم بهش نمیاد آدم بدی باشه اما سوء تفاهم یا حالا هرچی که هست .... من نمیخوام اینبار به امید این آقا بشینم میترسم بازم ....
دوستان آیا راهی هست که من مطمئن شم این آقا درست میگه یا نه؟ آخه خودش میگه باید تا دو هفته قبل اعزام منتظر بمونی تا محل خدمتت توی برگه ی دوم بیاد در خونه ... حالا میترسم به امید حرف این بنده خدا بشینم بازم مث سری قبل شه و بیافتم نیروی انتظامی و بدبخت شم ....
آیا راهی هست که الآن من مطمئن شم که آیا سپاه افتادنم قطعیه یا نه؟ اگه نه چون نمیخوام به امید این آقا بشینم و خودم میخوام پیگیری کنم، بفرمایید از اونجا که در حال حاضر متاسفانه کد نیروی انتظامی خوردم چکار کنم؟ یه راهکاری بگید ... خیلی برام مهمه که سپاه بیافتم ... بخدا اینروزا استرس داره میکشه منو ... خودم الآن چکار میتونم انجام بدم؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام

دوستان کسی خبر دره کدام ارگان های نظامی تو جزیره کیش سرباز میگیرن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام 

اگه من 20 تیر دفترچه را بفرستم 6/1 اعزام میشم؟

برای پذیرش برج 6 از چند ماه یا روز قبلش باید اقدام کرد ؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام  اجازه

علی هستم لیسانس برق گرایش فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

من هفته پیش یعنی 5 تیر دفترچه رو ارسال کردم

کارت بسیج عادی دارم و دوره تکمیلی رفتم ، کارتش دستمه16

میخوام تو یه پادگان سپاه نزدیک خونه پذیرش بگیرم هنوز اقدام نکردم

فقط برای این دور تکمیلی باید باز کار خاصی انجام بدم ؟  باید برم نظام وظیفه برگه کفایت از آموزش بگیرم ؟109

رفتم المثنی اعزام به خدمت رو گرفتم ، فقط تاریخ زده اول شهریور اعزام

محل خدمت هنوز مشخص نیست

این برگه سفید هم هنوز نیامده ( البته هنوز یک هفته نگذشته)

بعد توی اون برگه اولیه که تو پلیس +10 بهم دادن رشته تحصیلی و زده کامپیوتر - فناوری اطلاعات و ارتباطات ( البته از روی برگه نظام وظیفه دانشگاه این رو نوشته که اون ها هم اشتباه زدن تعجب  )  این بعد ها مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ 

دستتون درد نکنه این 2 تا سوال و جواب بدید خیال من راحت شهغمگین
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام خسته نباشید من یه سوال کوچیک دارم ...ببخشید من سال 86 دوره تکمیلی (کارت سبز) تو گردان عاشورا رو سپری کرم حالا الان میرم ،میگن باید دوباره بری با گردان امام حسین آموزش ببینی .... من چیکار کنم؟؟
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط
من تمام كارهامو در سپاه درست كردم چدا كدم در نزاجا خورده
پاسخ
سپاس شده توسط
امكان داره دوباره در سپاه جذب بشم بهم جواب بديد
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوستان
خسته نباشید. خوهشا اگر میتونید راهنمایی کنید. من لیسانس حقوقم. برج 6/1 اعزامم هست. دوره برگ سبز رو دارم. مدارکم رو دادم ولی بعد یه ماه کارگزینی امروز بهم گفت که اسم 9 نفر رو فرستاده بودم ولی فقط یه نفر رو پذیرش کردن. و گفت که استان پرونده ها رو دستی میفرسته تهران تا ببینن چی میشه. موندم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید میترسم کد بخورم دیگه سخت بشه کارم. الان تو این موقعیت چیکار میتونم بکنم.ممنونغمگین
پاسخ
سپاس شده توسط
1- سلام من آبان 91 مدرک تکمیلی بسیج رو گرفتم و عضویت فعال بسیج دانشگاه رو داشتم الان ارشد می خونم و از دانشگاه قبلی فارغ التحصیل شدم آیا این وقفه در عضویت بسیج بعدا برای کفایت از آموزش اشکالی ایجاد می کند؟ تو دوره تکمیلی چیزی بما نگفتن که حتما باید تا زمان اعزام به خدمت عضو فعال بسیج بمونین تازه خیلی ها اونجا بسیج فعال نداشتن.

2- ضمنا میخواستم ببینم غیر از قرارگاه خاتم جای دیگه نیست که امریه بده و زیر نظر سپاه باشه؟ من میخوام کفایت از آموزش بگیرم و امریه بشم لطفا راهنمایی کنین.
پاسخ
سپاس شده توسط