رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
با سلام
من 2 سال سابقه بسیج فعال دارم و قصد دارم در دوره تکمیلی بسیج در شهریور 93 شرکت کنم و بعد از آن اقدام کنم تا پذیرش سپاه اصفهان رو بگیرم. من دانشجوی ارشد هستم ودر مهرماه 93 فارغ التحصیل می شوم . می خواستم بلافاصله بعد از آن اقدام کنم واسه خدمت سوال من اینه که بعد از گذراندن دوره تکمیلی نامه یا کارت پایان این دوره کی بدست من میرسه که بتونم ازش واسه پذیرش توی سپاه اقدام کنم در واقع کی میتونم دفترچه خدمت رو بگیرم که بتونم از دوره تکمیلی استفاده کنم.
لطفا اگه میشه جوابشو به این میل بفرستینnarimai1989@gmail.com
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
چندباردرسال کفايت اعلام ميشه؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
باسلام
من از سال 84 تا 88 عضو بسیج بودم و دو سال بسیج عادی و دوسال هم بسیج فعال،حالا برای دوره کفایت اقدام کردم حتی اسمم رو هم نوشتم ولی امروز که برای تشکیل کلاس ها مراجعه کردم گفتند چون پروندم راکد بوده چندسال،کد15 رقمی رو ندارم و اون کد هم حداقل 3 روز زمان میبره تابدستم برسه،بمن گفتند من شرایط شرکت دراین دوره رو بخاطراین کدندارم،خیلی اعصابم خورده،ایا این دوره ها فقط یک بار درسال برگزار میشن؟؟
بنظرتون من چه کاری انجام بدم بهتره؟
درضمن من برج10 لیسانسمومیگیرم وفارغ التحصیل میشم
تروخداکمکم کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
دوتا سوال داشتم
یکی اینکه با همون برگه گواهینامه دوره تکمیلی باید برم محل اموزشم که یزده تا برگه کفایت از اموزشی بگیرم یا باید گواهینامه دوره تکمیلی را ببرم  سپاه تهران و تاییده بگیرم و اونو ببرم یزد
سوال دیگمم اینه که تو اون چند روز که میریم یزد فقط درگیر کارای اداری هستیم یا مثل باقی سربازا باید بشین پاشو بریم
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام . من به تازگی عضو انجمن شدم .یک سوال داشتم. من سال 91 رشته انسانی کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول شدم اما به خاطر یک سری مشکلات از ترم دوم انصراف دادم . مدرکم هم پیش دانشگاهی انسانی است . میخوام ازتون بپرسم میتونم از نیروی هوایی سپاه پذیرش بگیرم . چون پادگانش توی چیتگر هست و به منزلمون نزدیکه . من هم میخوام اگر بتونم در حین خدمت برای کنکور درس بخونم و میخوام وقتم بیخودی تو مسیر رفت و امد تلف نشه. ضمنا من هیچ سابقه بسیج ندارم ولی پدرم بازنشسته نظامی (نیروی انتظامی ) هستند. در ضمن من رتبه دو رقمی کشوری تو کنکور سراسری و عضو بنیاد نخبگان هم بودم که البته طبیعتا بعد از انصراف از دانشگاه عضویتم به حال تعلیق در امد. مدارک (کارنامه کنکور سراسری /لوح تقدیر از اموزش و پرورش )هم دارم . میخواستم ببینم اینا میتونه تو پذیرش گرفتن کمکم کنه یا نه . ضمنا من برگه سبزم رو گرفتم و موعد اعزامم نوزده اذره. هیچ کسری (کسر از خدمت)هم ندارم . خواهشا کمکم کنید . ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
(08-13-2014, 05:36 PM)alireza1991 نوشته: سلام
دوتا سوال داشتم
یکی اینکه با همون برگه گواهینامه دوره تکمیلی باید برم محل اموزشم که یزده تا برگه کفایت از اموزشی بگیرم یا باید گواهینامه دوره تکمیلی را ببرم  سپاه تهران و تاییده بگیرم و اونو ببرم یزد
سوال دیگمم اینه که تو اون چند روز که میریم یزد فقط درگیر کارای اداری هستیم یا مثل باقی سربازا باید بشین پاشو بریم

سلام خیلی سوالتون رو متوجه نشدم. ولی وقتی ما رفتیم همون پادگان شهید خاتمی (یزد) یا  حالا هر جای دیگه. همه باهم رفتیم داخل پادگان چه برگه سبزی ها و چه ماها که عادی بودیم. ماها که عادی بودیم رفتیم به سمت اسایشگاه و اونایی که برگ سبز داشتن رفتن قسمت نیروی انسانی تا کارای ترخیص که حدود یکی دو روز طول کشید رو انجام بدن(شاید کمتر چون ما خیلی زیاد بودیم). بعدم که کار ترخیص شون مشخص میشد و متوجه میشدن کجا افتادن یا کجا باید برن برای ادامه ی سربازشون.مدارک رو نمیدونم ولی توی یه هفته ی اول تقریبا هیچ نیروی رو جزو ادم حساب نمیکنن و اصلا نمیگن چی هستی که بخوان بشین پاشو و... ببرنت!!!!یه هفته ی اول کلا روی هوا هستیم تا فرمانده و... روشن بشه!
موفق باشی

-------------------------------------------------------------------------------

باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سرپناهند 

اماعقاب برای اجتناب از خیس شدن به بالاتر از ابرها پرواز می کند
               این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام خسته نباشید
سوال من در مورد پذیرش در سپاه بود امروز برگ سبزی که روش تاریخ 93/12/01 رو تاریخ اعزام نوشته از پلیس + 10 گرفتم من سال 87 بسیج شدم و یک سال بعد فعال گرفتم بعد از آن سال من از مدرسه فارغ التحصیل شده به دانشگاه رفتم و پرونده ی من راکد ماند حالا که من لیسانس مکانیک گرفتم و 3 ماه دیگر اعزام می شوم با این وضعیت می توان امیدی به پذیرش در سپاه داشت .
با تشکر از لطفتون
پاسخ
سپاس شده توسط
آقا این تاییدیه دوره تکمیلی دیگه چیه
ما دوره تکمیلی بسیج گذرونیم
برگه گواهیشم بهمون دادن
حالا که میخوایم بریم سربازی گفتن اولا باید یک هفته بیاید کلاس
حالا گفتن علاوه بر مدارکی که باید بیارید
گواهی برگه تکمیلیه بسیج***و همچنین تاییدیه تکمیلی
به یارو گفتم تاییدیه تکمیلی دیگه چه صیغه ایه
گفت باید برید از سپاه محمد ص تاییدیه بگیرید واسه تکمیلیتون بیارید گریه
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام اگر کسی با دیپلم سرباز سپاه بشه و در یک قسمت اداری پذیرش بشه ارگانه مربوطه تا چ حد به اون کمک میکنه؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(03-24-2015, 03:58 AM)سرباز دیپلم نوشته: با سلام اگر کسی با دیپلم سرباز سپاه بشه و در یک قسمت اداری پذیرش بشه ارگانه مربوطه تا چ حد به اون کمک میکنه؟

با سلام و عرض ادب.
منظور از کمک چیه؟ ببینید معمولا روال به این شکله که سپاه مثلا به اموزش پرورش میگه شما میتونی 1000 نیرو در سراسر کشور از من بگیری (مثلا تهران 200 تا خراسان 20 و...). آموزش پرورش هم میاد بر اساس پارامترهای خودش یه سری بررسی میکنه (که نود درصدش بر اساس رابطس !) و یه لیست میده به سپاه که این افراد رو میخوام و این افراد کد خدمتشون میخوره امریه اون سازمان. اینکه چقدر میتونه کمک کنه یا نه رو متوجه نشدم یعنی اینجوری نیست که ارگانه بیاد بره با سپاه مذاکره کنه به خاطر یک فرد خاص . بلکه همه چیز دستوری به نظرم جلو میره. ((1000 نفر بگیر.لیست 1000 نفر را دریافت کردیم!))موضوع اصلی اینجاست که اغلب ارگانهای فوق دیپلم و بالاتر رو مخصوص برای کارهای اداری میگیرن باز اگه توی قوانین گرفتن امریه شون این جور موردی که مدرک مهم نیست شما مشکلی نخواهید داشت ولی خیلی بعید میدونم! اگه از ارگانه تایید نهایی بشید خیلی دیگه سپاه کار نداره شما رو بده به اون ارگان یه فرد دیگه ای رو البته مگر اینکه شما سوسابقه داشته باشید یا سرباز فراری یا غیبت و از این موارد داشته باشید...

موفق و شاد باشید...

-------------------------------------------------------------------------------

باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سرپناهند 

اماعقاب برای اجتناب از خیس شدن به بالاتر از ابرها پرواز می کند
               این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند.
پاسخ
سپاس شده توسط