رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام . تازه میخواستم امروز برم اطلاعات برگه سفید رو از نظام وظیفه بپرسم در کمال تعجب برگ سفیدم اومد در خونه ! برگ سبزم 20 روز طول کشید تا بیاد ، داشتم از پست شهرستان نا امید میشدم !

خوب دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید مخصوصا اونایی که پذیرش سپاه شهرستانشون رو گرفتند . من درخواست پذیرش واسه سپاه شهرستانمون رو دادم و دوره کفایت رو هم گذروندم الان نام مرکز اموزش رو زده " سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان " منم که قبلا رفتم اونجا ، پادگان اموزشی نیست ...
همه هم متفق القول هستند که ما باید 1-2 روز رو توی پادگان اموزشی بگذرونیم . الان یکی به من بگه پادگان اموزشیم رو از کجا میتونم بفهمم ؟

و سوال دیگه هم اینکه من شنیدم بودم سپاه صاحب الزمان نیروها رو میگیره و واسه شهرستانها پخش میکنه ، الان میشه اطمینان داشت که منم منتقل بشم سپاه شهر خودمون یا ممکنه همونجا نگهم دارند ؟ کسی میدونه چند روز اونجا مهمونشون هستیم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(12-04-2011, 06:24 PM)jujushow نوشته: خوب دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید مخصوصا اونایی که پذیرش سپاه شهرستانشون رو گرفتند . من درخواست پذیرش واسه سپاه شهرستانمون رو دادم و دوره کفایت رو هم گذروندم الان نام مرکز اموزش رو زده " سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان " منم که قبلا رفتم اونجا ، پادگان اموزشی نیست ...
همه هم متفق القول هستند که ما باید 1-2 روز رو توی پادگان اموزشی بگذرونیم . الان یکی به من بگه پادگان اموزشیم رو از کجا میتونم بفهمم ؟
سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان برخلاف دیگر جاها افرادی که دوره کفایت رو گذرونده اند برای آموزشی نمیفرسته و دیگه نیازی نیست حتی اون چند روز رو هم برای آموزشی برید. تبریک میگم جایه خوبیهچشمک (البته قانون هر روز عوض میشه و این اطلاعات ماله یکساله پیشه!)

(12-04-2011, 06:24 PM)jujushow نوشته: و سوال دیگه هم اینکه من شنیدم بودم سپاه صاحب الزمان نیروها رو میگیره و واسه شهرستانها پخش میکنه ، الان میشه اطمینان داشت که منم منتقل بشم سپاه شهر خودمون یا ممکنه همونجا نگهم دارند ؟ کسی میدونه چند روز اونجا مهمونشون هستیم ؟
هیچوقت نمیشه مطمئن بود ولی بیشتر ارگانهای سپاه نیروهاشون رو از سپاه صاحب الزمان (عج) میگیرند ، بنابراین سپاه صاحب الزمان (عج) نیرو جذب میکنه و سایر جاها میفرسته. ممکنه شما رو هم به شهر خودتون منتقل کنند.
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط jujushow
سلام
من دوره ی کارت سبز شرکت کردم
از 15 دی1390 تا آخر بهمنه اولِ برج اسفند هم اعزام میشم .
یعنی یه روز بعد از اتمام دوره تکمیلی کارت سبز اعزام میشم
به احتمال زیادم آموزشی تو سپاه بیفتم به خاطر اینکه امریه گرفتم
چون طول میکشه تا کارت سبزم صادر بشه میخواستم بدونم چه کار کنم قبول کنن آموزشی حذف بشه
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
تا اونجایی که من میدونم باید اعزام شما حداقل 4تا6 ماه بعد از پایان دوره تکمیلی باشه تا کارت دوره به دستتون برسه. اما بازهم شما از مسئولین دوره بپرسید.

پاسخ
سپاس شده توسط saman5050 ، مهرداد عباسی
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی، لطفا به دو سئوال من جواب بدین:
1. این موضوع حقیقت داره که در صورت گرفتن پذیرش سپاه و دریافت برگه کفایت از آموزش باید به جای مدت دوره آموزشی، به صورت عادی خدمت کنی؟
2.با توجه به اینکه می خوام پذیرش سپاه بگیرم و طبق شنیده ها کسرخدمت زیاد باعث دردسر میشه، و 9 ماه کسر خدمت جبهه پدر دارم، میشه بعد از مشخص شدم محل خدمتم جهت کسر خدمت بسج اقدام کنم
تو رو خدا هرکی میتونه و اطلاع داره، زودتر جواب بده
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
(01-14-2012, 07:38 AM)EHSAN 2010 نوشته: با عرض سلام خدمت دوستان گرامی، لطفا به دو سئوال من جواب بدین:
1. این موضوع حقیقت داره که در صورت گرفتن پذیرش سپاه و دریافت برگه کفایت از آموزش باید به جای مدت دوره آموزشی، به صورت عادی خدمت کنی؟
2.با توجه به اینکه می خوام پذیرش سپاه بگیرم و طبق شنیده ها کسرخدمت زیاد باعث دردسر میشه، و 9 ماه کسر خدمت جبهه پدر دارم، میشه بعد از مشخص شدم محل خدمتم جهت کسر خدمت بسج اقدام کنم
ممنون
سلام خدمت شما دوست عزیز

۱- این حرف صحت نداره

۲- بله میشه این کارو کرد. البته میدونید که فرایند گرفتن کسری کمی زمان بر هست. البته فکر کنم شما از قانون جدید کسری ها اطلاع ندارید چون طبق قانون جدید حداکثر ۹ماه کسری میدهند!

پاسخ
سپاس شده توسط EHSAN 2010
(01-14-2012, 10:56 AM)مهدی ابراهیمی نوشته:
(01-14-2012, 07:38 AM)EHSAN 2010 نوشته: با عرض سلام خدمت دوستان گرامی، لطفا به دو سئوال من جواب بدین:
ممنون

سلام خدمت شما دوست عزیز

۱- این حرف صحت نداره

۲- بله میشه این کارو کرد. البته میدونید که فرایند گرفتن کسری کمی زمان بر هست. البته فکر کنم شما از قانون جدید کسری ها اطلاع ندارید چون طبق قانون جدید حداکثر ۹ماه کسری میدهند!

با تشکر از جواب شما، من از قانون جدید کسر خدمت اطلاع دارم، حالا شما هم نظر بدین که در صورت گرفتن پذیرش سپاه و با توجه به شرایط زیر چقدر احتمال داره که دیگه خدمت نرم:
مدرک لیسانس= 1 ماه کسر خدمت
سابقه جبهه پدر= 9 ماه و 18 روز کسر خدمت- که در سال 89 ثبت شده
7 سال بسیج فعال= 6 ماه کسر خدمت
دوره آموزش تکمیلی= کفایت از آموزش
با این اوصاف فقط میمونه تقریبا یک ماه و نیم، که طبق شنیده ها چون به 18 ماه نمیرسه باید آموزشی رو برم و اگه پذیرش سپاه بگیرم باید به صورت عادی خدمت کنم، حالا نظر شما چیه؟ حتما با گرفتن کفایت از آموزش خدمت من به پایان میرسه؟
ویه سئوال دیگه جهت صدور برگه کفایت از آموزش ارائه گواهی پایان دوره تکمیلی به مرکز آموزش کافیه؟
پاسخ
سپاس شده توسط
ببینید دوست عزیز طبق قانون سال قبل شما معاف میشید اما طبق قانون امروز خیلی مطمئن نیستم. چون شما 9ماه کسری جبهه دارید آیا بازهم کسری بسیج بهتون تعلق میگیره یا نه دقیقا نمیدونم. از یکی از پادگانهای سپاه یا حوزه بسیج سوال کنید.
موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، EHSAN 2010
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سئوال چند روزه که ذهن منو درگیر کرده، اگه من الان 6 ماه کسر خدمت بسیج رو بگیرم و ثبت کنم، با توجه به اینکه حداکثر میزان کسر خدمت بسیج 6 ماه شده اگه خدمتم سپاه بیفته و بخوام کفایت از آموزش بگیرم چطور با من رفتار میشه؟ 2 ماه از 6 ماه کسر خدمت کم می کنن یا جداگانه محاسبه می کنن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
اونموقعی که سقف کسری بسیج 9 ماه بود، 2ماه تکمیلی جداگانه حساب می شد و از آموزشی کم می کردند. یعنی اگه الان هم به همین صورت باشه شما 6ماه برای بسیج کسری می گیرید و 2ماه آموزشی شما هم کم میشه(در کل میشه 8 ماه)

حالا بعد این حرفا قول میدی اگه معاف شدی بچه های انجمن رو شیرینی بدی یا نه؟! چشمک لبخند

پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی