رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امریه سربازی
Exclamation 
آیا میشه دوبار برای امریه اقدام کرد؟مثلا وسط امریه دانشگاه قبول شد و بعد از فارغ التحصیلی واسه امریه اقدام کرد؟
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام

یعنی شما الان امریه جایی هستید ؟

دانشگاه قبول شدید میخواهید برید ؟
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط
نه ،هنوز اقدام نکردم .تاریخ اعزامم به احتمال زیاد برج 4 سال بعده.میخوام ارشد ازاد شرکت کنم اکه سرباز امریه باشم و دانشکاه قبول شم.اکه برم واسه ثبت نام دانشگاه،امریم سوخت میکنه.؟؟؟یعنی بعد از فارغ التحصیلی دیگه نمیتونم واسه امریه اقدام کنم.؟؟
با تشکر[/u]
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام

مطمئن نیستم ولی فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط

سلام
من تقريبا موفق شدم در يك سازمان خيلي عالي و صنعتي( شايد بهترين سازمان) امريه بگيرم(البته هنوز قطعي نيست و تاييد كميته جذب سازمان مونده)
حالا چند تا سوال دارم

1- كميته هاي جذب امريه سازمانهاي مختلف كلا خيلي گير ميدن و خيلي ها رو رد ميكنند(من مدركم كارشناسي ارشد فنيه البته از دانشگاه آزاد)؟؟

2-در صورت اخذ امريه چند درصد احتمال داره بعد از اتمام خدمتم همونجا استخدام شوم؟؟
از دوستانتون كه امريه داشتند چند درصدشون تونستند همونجا استخدام شوند؟؟
كلا سازمانها برنامشون اينه كه نيروي امريشون رو نگه دارند يا نگه ندارند؟؟

با تشكر از پاسخگويي شما

پاسخ
سپاس شده توسط
(11-07-2011, 07:04 PM)mohamad455 نوشته: سلام
من تقريبا موفق شدم در يك سازمان خيلي عالي و صنعتي( شايد بهترين سازمان) امريه بگيرم(البته هنوز قطعي نيست و تاييد كميته جذب سازمان مونده)
حالا چند تا سوال دارم

1- كميته هاي جذب امريه سازمانهاي مختلف كلا خيلي گير ميدن و خيلي ها رو رد ميكنند(من مدركم كارشناسي ارشد فنيه البته از دانشگاه آزاد)؟؟

2-در صورت اخذ امريه چند درصد احتمال داره بعد از اتمام خدمتم همونجا استخدام شوم؟؟
از دوستانتون كه امريه داشتند چند درصدشون تونستند همونجا استخدام شوند؟؟
كلا سازمانها برنامشون اينه كه نيروي امريشون رو نگه دارند يا نگه ندارند؟؟

با تشكر از پاسخگويي شما
سلام
این پست تا چند روز دیگه به این قسمت منتقل خواهد شد:
سوالات خود پیرامون امریه سربازی را اینجا مطرح کنید

1-نمیدونم
2-به نظر من اگه از عملکردتون راضی باشند شما رو استخدام می کنند، چون به هر حال شما یک نیروی با تجربه هستید و تجربه فاکتور خیلی مهمی برای استخدام هستش

[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
سلام بچه ها وقتتون بخیر . توروخدا هرکی میدونه زود جواب بده . من فوق لیسانسم  از دانشگاه علامه تموم کردم منتظر مدرکم هستم میخام امریه بگیرم برا بهزیستی شهرمون . منتها الان دارم کارت سبز رو میگذرونم  میخاستم بدونم ایا دیگه نیازی نیس برم برا آموزشی ؟ با همین کارت سبز میتونم بعدش یه راس برم همون اداره بهزیستی ؟ یا نه اسن کارت سبز تاثیر نداره و باید برم اموزشی ؟ مرسی
پاسخ
سپاس شده توسط
میترسم بگن ما کارت سبز رو قبول نداریم باید بری دوماه آموزشی ببینی . بچه ها هستید ؟ کمکم کنید
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام 
ببینید من امریه اموزش پرورش بودم(هستم). وقتی اموزشی بودن همه اومده بودن و همه رفتن توی پادگان . فقط با این فرق که کسایی که کارت سبز داشتن مستقیم رفتن نیروی انسانی و یکی دو روزه کارشون تموم شده و رفتن برای ادامه ی خدمت توی اداره و خوب ماها هم که کارت سبز نداشتیم رفتیم به سمت اسایشگاه برای 58 روز مرد شدن!لبخند
البته همراه ماها فقط امریه اموزش پرورش نبودن بینمون و وزارت کشاورزی ، نفت، مجلس و ... هم بودن که همین بود قضیه شون

"باز حتما میتونید از مرکز نیروی انسانی بهزیستی یا ارگان نظامی خدمتتون  بپرسید چون برخی موارد شنیده بودم توی ارتش کارت سبز که خوب زیر نظر سپاه میشه رو قبول نمیکنن و خوب هر چند از خدمتتتون کم میکنن ولی اموزشی رو باید برید ولی سپاه اگه باشید خیلی خیلی خیلی احتمالش کمه که قبول نکن
 " ولی قاعده اینه با داشتن کارت سبز اموزشی رو نمیرید(البته باید برید توی اداره و همون مرکزتون و قرار نیست دو ماه رو خوش بگذرونید توی خونه!!)

شاد باشید و موفق.

پاسخ
سپاس شده توسط
سلام مدیر جان مرسی از پاسخگوییت بوس ببخشید یه سوال دیگه  اسن امریه خودش اعزامش یه ماهه بخصوصه یا نه توی هرماهی میتونیم بریم ؟ البته میدونم که اونایی که مدرک دارن ماه های زوج میرن ولی مثلا میشه شهریور یا ابان  رفت ؟ اخه یه جایی شنیدم یه ماه بخصوص برا رفتن به امریه هست . مرسی از پاسخگوییتون
پاسخ
سپاس شده توسط