رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات خود پیرامون امریه سربازی را اینجا مطرح کنید
اطلاعیه جدیدی برای گرفتن امریه نیومده ؟
پاسخ
سپاس شده توسط *negar* ، EHSAN814
با سلام

دوست عزیز امریه را باید بروید بسپارید به ارگان ها مختلف

نقل قول:مانند: اداره صنایع
اداره بازرگانی
نوسازی مدارس
آب و فاضلاب شهری و روستایی
اداره استاندارد
استانداری
شهرداری
اداره دارایی
دانشگاه های دولتی
کمیته امداد
مثل آموزش و پرورش
قوه قضتییه
استانداری
شرکت های مهندسی وابسته به ارتش
دانشگاه ها(البته طرحت رو می تونی تو دانشگاه بگذرونی که اونم بسته به مدرکت داره)
مدیریت برنامه و بودجه
جهادکشاورزی
آتش نشانی
بسته به مدرک شماومحل زندگی وسایرشرایط سازمانهایی
تمام سازمانهای دولتی با توجه به تخصص و مدرک شما در مورد کار خودشون امریه میگیرن
مثلا صدا و سیما یا ارشاد مدارک هنری و فرهنگی و همین طور سازمانهای دیگر با توجه به نوع نیاز آن سازمان
هر جا که پارتی داشته باشی:blush:
و.........

مثلا من الان برای تهران و اصفهان سراغ دارم اعلام عمومی نکردند ولی شرایط داره (نمیدونم هنوز هم بخواهند یا نه)

1 داشتن رزومه کاری
2 معدل بالای 16
3 مدرک دانشگاه دولتی

یا مثلا آتشنشانی اصفهان چتد بار گرفته ولی اعلام نمیکنند من از طریق یکی از دوستانم از این موضوع اطلاع پیدا کردم

دوستان اگر جایی را میشناسند که نیاز به سرباز امریه دره لطفا اعلامیش را همینجا بگذارند

در غیر این صورت اگر به دنبال امریه هستید لطفا در این تاپیک اعلام کنید

موفق و پیروز باشید
عباسی
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط montazerz ، رضا بهادری ، *negar* ، EHSAN814
سلام با خيلي خسته نباشيد
1 سوال
من هنوز فارغ التحصيل نشدم ولي دنبال كاراي امريه افتادم بلكه بتونم يه كاري انجام بدم...
با توجه به اينكه رشته تحصيليم بهداشت محيطه به مركز بهداشت شهرستان يه سري زدم، اونجا گفتن كه بايد به اداره طرح و ... سر بزني تا از شرايط كلي خبر دار بشي... موندم كه منو پيچوندن يا نه؟ به هر حال ممنون ميشم 1 راهنمايي از دوستان داشته باشم... 23 خجالت
پاسخ
سپاس شده توسط EHSAN814
با سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز

دوست عزیز گرفتن امریه شرایط خاصی دارد و چند نکته:

اولین نکته این که سعی کنید پارتی جور کنید 5
دومین نکته این که سعی کنید پارتی جور کنید 23
سومین نکته این که سعی کنید پارتی جور کنید32

شانس هم میتواند به شما کمک کند 16

اما دیروز من سپاه بودم برای پذیرش گفت :
لیسانس نمیگیریم فقط فوق 45
دوم هم این که بسیج فعال و تکمیلی هم میخواست 109

اگر توضیح بیشتری میخواهید بفرمایید تا توضیح بدهم

با تشکر عباسی
پاسخ
سپاس شده توسط EHSAN814
با سلام و عرض خسته نباشید

چند تا سوال داشتم ، میخواستم خدمتتون مطرح کنم
من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم ، واسه معافیت چشم اقدام کردم ولی متاسفانه فقط نیم نمره کمتر از حد معمولش بودم و فقط معاف از رزم شناخته میشم ! البته 4شنبه ( 3 آذر 1389 ) باید برم کمیسیون پزشکی ! میخواستم ببینم که چطور میشه امریه گرفت ؟؟

البته ، معدلم بالای 15 نیست ، 14 و خرده ای شده ! اصفهانی هستم و میخوام امریه بگیرم برم سر یه کاری توی فولاد مبارکه ، شرکت اسنوا ،هسا ، اینجور جاها کلا ...
فولاد مبارکه رو نمیدونم ، ولی شرکت صاایران ، اسنوا ، هسا ، هر سه مال سپاه هستند و کلا امریه هم میدن !!!
البته یه پارتی کلفت هم داریم ولی کلا میخواستم ببینم شدنی هست یا نه ؟؟؟

سابقه بسیج و اینا هیچی ندارم !

کلا میخواستم ببینم بعد از اینکه توی کمیسیون پزشکی بهم گفتن که معاف از رزم میشم ، بعدش چی برام میاد ؟ یعنی مرحله ی بعدش چیه ؟ و اینکه کلا کی باید اقدام کنم واسه امریه؟!!؟

خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین برام کامل توضیح بدین
پاسخ
سپاس شده توسط EHSAN814
سلام دوست عزیز

امیدوارم شما فرق امریه و پذیرش را بدانید

همانطور که خودتان میدانیند امریه و پذیرش شرایط مشخصی نداراند

ولی به هر حال چون شما شرط اصلی یعنی پارتی را دارید خوب احتمال زباد است

باید پیگیر باشید یه ارگان های که در پست های قبلی معرفی شده اند سر بزنید و بپرسید

از سرباز های که انجا هستند بپرسید که خوب است یا نه

رشته کامپیوتر را خوب میگیرند

لطفا اگر اطلاعات جدیدی پیدا کردید در اینجا قرار دهید تا دوستان دیگر بتوانند استفاده کنند
پاسخ
سپاس شده توسط amzamdeli ، رضا بهادری ، EHSAN814
به اسم کاربریم توجه نکنین..اسمم مسعود هست!!!
تشکر میکنم بابت اطلاعات خوبی که در اختیار عموم قرار میدین.

معاف از رزم چه سودی داره؟؟( این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم!! چکار باید بکنم...چشمام 9هه شایدم بیشتره..چقدر طول میکشه.. )
چه تفاوتی ایجاد میکنه؟
من میترسم سال 90 بشه 24 ماه ..دارم کارامو میکنم قبل عید پست کنم پلیس +10 گفت تاریخ پست مدارک مهمه و با قوانین سال 89 عمل میکنن..اگر پست کنم احتمالا تابستان اعزام بشم..میخوام جلو بندازم.تو این فاصله اعزام و برگه سبز باید یه جایی پیدا کنم!!
من مهندسی شیمی گرایش پلیمر دارم معدل 13!!!!!امیدی هست به امریه؟؟؟بدون سابقه...و پارتی( برم خودکشی؟؟ )
امریه مربوط به رشته باشه در شهر دیگه بهتره یا نامربوط و در شهر خودی؟؟البته اگر مربوط به رشته باشه و در شهر خودی که عالیه...
حاضرم حتی برم جنوب امریه...فقط شدنی هست یا نه...
پاسخ
سپاس شده توسط
نقل قول:به اسم کاربریم توجه نکنین..اسمم مسعود هست!!!

سلام آقا مسعود. از آشناییتون خوشبختم حال شما چطوره ؟ چه خبر ؟ 16

نقل قول:تشکر میکنم بابت اطلاعات خوبی که در اختیار عموم قرار میدین.

خواهش میکنم خوشحال میشیم کمکی کرده باشیم بغل کردن
نقل قول:معاف از رزم چه سودی داره؟؟

عرضم باشه به خدمتتون که بیشتر برای گرفتن پذیرش به درد میخوره در کل چیزه خوبی نیست 114
اگر واقعا مشکل دارید درخواست معاف از رزم بدهید از رزم معاف میکنند یک جوره دیگه تلافیشو سرتون در میارند 112

البته ممکن هم هست جای خوبی باشید و خلاصه بهتر هم تمام شه ولی به ریسکش نمیرزه به نظر من 18

نقل قول:( این سوالو نمیدونستم کجا بپرسم!! )
همینجا جاش خوبه لبخند

نقل قول:چشمام 9هه شایدم بیشتره..
اگر 10 باشه که با لیسانس معاف میشی ؟ چرا میخواهی بری خدمت ؟ 113
نقل قول:چقدر طول میکشه..
چی چقدر طول میکشه؟ 26

نقل قول:چه تفاوتی ایجاد میکنه؟
رژه و کارای سخت بهت نمیگن فقط میگویند مثلا تا بچه های دیگه دارن رژه میرن شما گلاب به روتون برید دست شویی ها را بشویید !!!! 109

نقل قول:من میترسم سال 90 بشه 24 ماه ..دارم کارامو میکنم قبل عید پست کنم پلیس +10 گفت تاریخ پست مدارک مهمه و با قوانین سال 89 عمل میکنن..اگر پست کنم احتمالا تابستان اعزام بشم..
احتمالش خیلی کمه ولی خوب به هر حال کار از ما محکم کاری عیب نمیکنه خدا پشتو پناهت 103
نقل قول:تو این فاصله اعزام و برگه سبز باید یه جایی پیدا کنم!!
بسیج فعال داری؟ دوره تکمیلی گذراندی؟ سوال کردن

نقل قول:من مهندسی شیمی گرایش پلیمر دارم معدل 13!!!!!امیدی هست به امریه؟؟؟بدون سابقه...و پارتی
والا چی بگم روش ننوشته ؟

نقل قول:( برم خودکشی؟؟ )

ای بابا نزن این حرفا را تازه میخواستیم برات زن بگیریم 10
نقل قول:امریه مربوط به رشته باشه در شهر دیگه بهتره یا نامربوط و در شهر خودی؟؟البته اگر مربوط به رشته باشه و در شهر خودی که عالیه...

مربوط به رشته و .... را بزار کنار یک کاری کن تو شهره خودت باشی ظهر بیای خونه بری جای بگردی دنبال کار 29

نقل قول:حاضرم حتی برم جنوب امریه...فقط شدنی هست یا نه...

بی خیال بابا چه پا کاری تو
بشین توی شهره خودت کجا میخواهی بری آخه پسر خوب یک زره به فکره خانوادتم باش دل شکسته

به هر حال موفق و پیروز باشی سوالی داستی بپرس
با تشکر
عباسی
پاسخ
سپاس شده توسط govareshi ، رضا بهادری ، EHSAN814
آقای عباسی شما لطف داریبغل کردن..شما فوقالعاده ایعلاقه
نقل قولم ضعیفه..5
اسم کاربریم ...یه دوستام اصلا نمیشد رو حرفاش حساب کرد..میگفتیم یه روده راست تو شکمش نیست...بعد یهو گفتیم سیستم گوارشی نداره...از اون روز بهش میگیم محسن گوارشی...دیگه ما هم برای زنده موندن این خاطره این ایمیل و کاربری رو گاهی اوقات استفاده میکنیم...لبخندچشمک1133624
شرمنده دیر اومدم....سایت رو تو نوت پد کپی کرده بودم.در حالی که فکر میکردم تو بوکمارک هست...همش هم روباتیک تو ذهنم بود!!!خجالت
رفتم دکتر چشم..برام نوشت چشمات 10هه که پروندم رفت تهران بتونم برم دنبال کاراش..ولی گفت احتمال زیاد معاف نمیشی...منم میخوام قیدشو بزنم!!!!پس فردا هم میگن معاف چشم شدی کار نمیدن لامصبا!!!112در ضمن صفحه 1 نوشته بود که برای امریه معاف از رزم هم میخواد!!!ولی اون طرف چیزی به من نگفت!!!!
اگر بیفتم نیرو انتظامی ... معاف از رزم به چه دردی میخوره؟؟؟ اینطوری فقط به درد آموزشی میخوره..یا اگر بیفتم ارتش چی؟؟
البته خدا رو شکر تمرینات کشتی رو انجام میدم...به همراه کوه نوردی..زیاد از رژه رفتن و خسته شدن حراسی ندارم.برادرم میگه حالش اینه که بری با دوستان پا بکوبی تا بشینی تو یه اتاق!!
حیف ..پدرم 60 سالشه..برادرم هم رفته سربازی..ولی معاف نیستم..47

نه بسیج دارم نه فعال......23

اتفاقا از چند تا دوستام پرسیدم میگفتن تو شهر خودت باشی بهتره تا دور از شهر و مربوط به رشته...ولی به هر حال من پایم!!!هم سابقه کار میشه هم تجربه میگن !!!پولشم بیشتره...شاید عید برم جنوب.عسلویه..و .....آخه کی تابستون امریه میره جنوب؟؟اینجوری اونا که شرایط بالا رو دارن هم نمیرن سمتش و نوبت به من بی پارتی میرسه.هر چند کسایی که جزو خانواده شهدا متاهل یا تحت پوشش امام هستن یا معمولا معاف هستن.یا آنقدر کسری دارن که کارشون به چنین جایی نمیرسه...معمولا هم عضو بسیج هستن..میرن سپاه..
فکر کنم بشه با یک نامه از یک مقام خفن بشه یه کارایی کرد حال با این فرضیه پیدا کن مقام خفن رو!!!باید معرف بشن یا ضامن؟؟؟چطوریاس؟؟؟؟

فرضا امریه رفتم اداره x در حین خدمت میشه جای امریه رو به جای دیگری تغییر داد؟؟

اگر حین خدمت از چشم یا هر روش دیگری بشه معاف شد ارزشش رو داره پیگیری کرد؟

راستی میشه تاریخ اعزام رو جلو انداخت؟؟؟یعنی میخوان تاریخ امریه ( تو خیالات!! ) و اعزام رو با هم هماهنگ کنم..مثلا من تازه میخوام پست کنم...احتمالا اعزامم میفته تیر یا شهریور یا آبان!!!!اگر جلو بندازم یهو نیفته اردیبهشت تمام برنامه ریزی هام به هم بخوره؟؟تاریخ جلو افتادن اعزام روند خاصی داره؟

صفحه یک رو به خوبی نخونده بودم..چند تا سوالام جواباش وجود داشت!!!
پاسخ
سپاس شده توسط
نقل قول:آقای عباسی شما لطف داری شما فوقالعاده ای

نظر لطف شماست ممنون محبت داری شما

نقل قول:رفتم دکتر چشم..برام نوشت چشمات 10هه که پروندم رفت تهران بتونم برم دنبال کاراش..ولی گفت احتمال زیاد معاف نمیشی...منم میخوام قیدشو بزنم!!!!

این که بخواهی از این معافیت استفاده کنی یا نکنی نظر شخصیه یک نفر میگوید من عشق کار های دولتیو .... دارم خوب نباید اگر میتونه استفاده کنه

ولی خوب ......
راسیاتش این مهندس ما از بس درس میخونه چشماش بیشتر از 10 شده دنبال معافیت است بهش میگم اگه نکته بود اینجا بنویسه

نقل قول:اگر بیفتم نیرو انتظامی ... معاف از رزم به چه دردی میخوره؟؟؟ اینطوری فقط به درد آموزشی میخوره..یا اگر بیفتم ارتش چی؟؟

نگاه کن قبلا هم گفتم هیجی را نمیشه روش حساب کرد قانون خاصی نیست یک جورایی شانسه

نقل قول:هم سابقه کار میشه هم تجربه میگن !!!پولشم بیشتره.

پول؟ چه پولی کی پول میده این کیه کیییییییییییییه؟ کیییییییییییییه؟

نقل قول:فکر کنم بشه با یک نامه از یک مقام خفن بشه یه کارایی کرد حال با این فرضیه پیدا کن مقام خفن رو!!!باید معرف بشن یا ضامن؟؟؟چطوریاس؟؟؟؟
روش زیاد حساب نکن بستگی به درجه نداره بستگی به فرد داره اگه کسی که تقسیم میکنه سرهنگ باشه پارتی تو سر لشکر سرهنگه میتونه بگه نه !!!!

نقل قول:فرضا امریه رفتم اداره x در حین خدمت میشه جای امریه رو به جای دیگری تغییر داد؟؟

با بند پ بله همه کار میشه کرد کار نشد نداره!!!

نقل قول:اگر حین خدمت از چشم یا هر روش دیگری بشه معاف شد ارزشش رو داره پیگیری کرد؟

بستگی دراه وضعیت اون موقعه شرایط و ....
نقل قول:راستی میشه تاریخ اعزام رو جلو انداخت؟؟

بله کار نشد نداره !!!

نقل قول:یعنی میخوان تاریخ امریه ( تو خیالات!! ) و اعزام رو با هم هماهنگ کنم..مثلا من تازه میخوام پست کنم...احتمالا اعزامم میفته تیر یا شهریور یا آبان!!!!اگر جلو بندازم یهو نیفته اردیبهشت تمام برنامه ریزی هام به هم بخوره؟؟تاریخ جلو افتادن اعزام روند خاصی داره؟

اگه بتونی بگیری کاری به این موضوع نداره قبل گرفتن امریه به شما اطلاع میدن

البته دکتر سربازیه الان اما بعد از ظهرا میاد خونه بهش میگم اگه شد اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار بده

موفق باشی
پاسخ
سپاس شده توسط govareshi ، رضا بهادری