رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن امریه خاتم الانبیا
باسلام
میخواستم بدونم من که الان دفترچه پست میکنم،برگه سبزم که اومد توش آموزشی معلومه کجا افتادم دیگه؟اگه تو ارتش افتادم که قطعا میافتم بعد اون آشنا که برگه سبز رو از من میگیره تا تو خاتم الانبیا برام امریه بگیره مشکلی پیش نمیاد؟منظورم اینه که میشه آموزشی تو ارتش باشی و بعد امریه تو خاتم الانبیا سپاه؟بعد خاتم تو تهران پتروشیمی نداره؟نزدیکترین پترو شیمیش به تهران نمیدونید کجاست؟من تصمیمم رو گرفتم برم امریه خاتم.اگه فکر میکنید چیزی میتونه بهم کمک کنه بهم بگید؟ممنونم ازتون.
پاسخ
سپاس شده توسط
دوست عزیز خیر نمیشه شما تو ارتش باشی امریه سپاه بگیری هر جا آموزش ببینی همونجا باید خدمت کنی
(99% مطمئنم نمیدونم شاید تا 1 ساعت دیگه قانون عوض شه یاشاید شما شامل بند پ هستید بشود )

من همین را میدانستم

[عکس: www.Mojsazan.com.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط مهدی ابراهیمی
(02-09-2012, 01:51 PM)masoudi نوشته:  باسلام
میخواستم بدونم من که الان دفترچه پست میکنم،برگه سبزم که اومد توش آموزشی معلومه کجا افتادم دیگه؟اگه تو ارتش افتادم که قطعا میافتم بعد اون آشنا که برگه سبز رو از من میگیره تا تو خاتم الانبیا برام امریه بگیره مشکلی پیش نمیاد؟منظورم اینه که میشه آموزشی تو ارتش باشی و بعد امریه تو خاتم الانبیا سپاه؟بعد خاتم تو تهران پتروشیمی نداره؟نزدیکترین پترو شیمیش به تهران نمیدونید کجاست؟من تصمیمم رو گرفتم برم امریه خاتم.اگه فکر میکنید چیزی میتونه بهم کمک کنه بهم بگید؟ممنونم ازتون.
سلام
بهتر بود سوالاتتون رو شماره گذاری می کردیدچشمک

قسمتی از سوالتون رو آقای عباسی جواب دادند.
اما در رابطه با قسمت اول سوالتون باید بگم داخل برگه سبز محل آموزشی مشخص نمیشه بلکه داخل برگه سفید مشخص میشه(بعد از اینکه برگه سبز رو پست کردید برگه سفید براتون ارسال میشه)

(02-09-2012, 01:51 PM)masoudi نوشته:  اگه تو ارتش افتادم که قطعا میافتم بعد اون آشنا که برگه سبز رو از من میگیره تا تو خاتم الانبیا برام امریه بگیره مشکلی پیش نمیاد؟
جایی که برگه سبز رو از شما می گیرند باید پیگیر باشند تا شما به عنوان یه نیرویه امریه برایه اونها رزرو شده باشید و بنابراین تو سپاه بیافتید. این کار با اونها هست و از دست شما کاری بر نمیاد.
پاسخ
سپاس شده توسط
(02-07-2012, 10:42 AM)مهدی ابراهیمی نوشته:  - پیشنهاد میکنم معاف از رزم نگیرید. چون روی کارت پایان خدمت شما معاف از رزم میزنن و شما همون مشکلات معافیت پزشکی رو پیدا خواهید کرد.

باسلام
شما این مطلبو از کجا میگید ؟ مطمئنید؟ والا تا جایی که من شنیدم روی کارت نمینویسند حتی از دکتر مورد تایید نظام وظیفه هم پرسیدم گفت چون شما 2سال سربازی را میرید پس دلیلی نداره چیزی بنویسند و اگه معاف میشدید اونوقت مینوشتند
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
دوست عزیز اگه جنگ شد(خدایه نکرده) خوب از رویه همین کارت ها میفهمند که کی باید بره خط مقدم و کی نباید برهلبخند
شما برایه اینکه مطمئن بشی از پادگانها بپرس. دکتر خیلی معتبر نیستچشمک

این رو هم بخونید بد نیست:
سربازی سخت نیست اگر…
تویه این ارسال داریم: قبل از خدمت به‌دنبال« معاف از رزم» نباشید: به‌نظر بعضی باتجربه‌ها معافیت از رزم یک اشتباه بزرگ است مگر اینکه شما مشکل حادی داشته باشید. با این کار پرونده و کارت پایان خدمت و دید بقیه را نسبت به‌خود خراب نکنید و دنبال معافیت از رزم بی‌خودی قبل از اعزام به خدمت و صرف وقت برای آن نباشید.
پاسخ
سپاس شده توسط mohandesin
با سلام خدمت دوستان عزیز . این سایت تنها سایتی بود که بحث امریه توش خیلی بازدید داشت .منم چند تا سوال داشتم . اگه کسی میتونه کمکم کنه.
من لیسانس برق گرایش قدرتم .معدلم حدودا چهارده از دانشگاه آزاد هستم .سابقه بسیج ندارم .معاف از رزم هم نیستم .
حالا سوالاتم:
1-از کجا بفهمم چه شرکت ها یا ارگان های به رشته من نیاز دارند؟
2-چون هنوز برایفارغ التحصیلی اقدام نکردم . اگه میشه مراحل کار رو به طور خلاصه برام بگید ؟

البته سوال های دیگه ای هم دارم . اگه لطف کنید به اینا پاسخ بدین . بقیه شو هم در ادامه میگم.
همین الآن از دوستانی که منو راهنمایی میکنن واقعا تشکر میکنم....
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز با نام کاربری
ararat

1- به این موضوع مراجعه کنید:
لیست مراکز امریه رو اینجا ببینید
البته باید مراجعه کنید و بپرسید.
به قرارگاه خاتم هم مراجعه کنید اما بعید میدونم بدون بسیج قبول کنند

2- منظورتون مراحل کار فارغ التحصیلی بود؟ اگه منظورتون این بود از دانشگاه بپرسید راهنمائیتون می کنند. سخت نیستچشمک
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
سلام
میخواستم بدونم کسی اینجا تا حالا امریه خاتم گرفته ؟
شرایط خاصی میخواد
مثلا بسیجی یا خانواده ایثار گر یا ...
یا اگه معدل نسبتا خوب داشته باشی از یه دانشگاه نسبتا خوب کفایت میکنه ؟
بعدش کسی میدونه مصاحبه داره امریه یا نه ؟
ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام
برا گرفتن امریه در خاتم الانبیا از کجا باید شروع کنم؟ اصلا کجا باید ثبت نام کنم؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
این فرم استخدام در قرارگاه خاتم هست. ببینید شاید اطلاعاتی از آن بدرد شما بخورد:

استخدام كارمند در قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء (ص)

قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء(ص) آجا از بين جوانان مومن و متعهد با شرايط و امتيازات زير بصورت كارمند پيماني داوطلب مرد مي پذيرد.

الف) شرايط استخدام:

1-تابعيت
جمهوري اسلامي ايران2- متدين به دين مبين اسلام و اعتقاد و التزام به
ولايت فقيه و احكام اسلامي3- نداشتن سوء پيشينه كيفري،سياسي و اخلاقي4- عدم
سابقه اعتياد به مواد مخدر و محروميت از خدمات دولتي5- داشتن سلامت رواني و
جسماني برابر گواهي اداره بهداشت ودرمان6- موفقيت درآزمونهاي
ورودي(تخصصي،عملي،عقيدتي،مصاحبه حضوري و ورزش) 7- داشتن حداقل مدرك تحصيلي
پايان سوم راهنمايي و حداكثر ديپلم متوسطه(دارندگان مدارك بالاتر واجد
شرايط نمي باشند ) 8- نداشتن تعهد خدمت به سازمانهاي دولتي و غير دولتي بصورت رسمي ، آزمايشي و يا پيماني

9-
داشتن كارت پايان خدمت دوره ضرورت يا معافيت دائم يا دفترچه آماده به خدمت
بدون مهر غيبت با حداقل سه ماه فاصله تا تاريخ اعزام(استخدام مشمولين غايب
و دارندگان كارت معافيت پزشكي ممنوع است).

يادآوري:

(1)
حداقل سن 18 سال تمام ( متولدين قبل از 13/9/71 ) و حداكثر سن
30سال(متولدين 13/9/59 به بعد) و در صورت انجام خدمت نظام وظيفه،طول مدت
دوره ضرورت به حداكثر سن آنان اضافه خواهد شد.

تبصره:مدت
پنج سال به حداكثر سن داوطلبان عضو خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان و
مفقودالاثرها(همسر،فرزند،پدر و مادر ،برادر و خواهر)اضافه خواهد شد.

(2)
دارندگان سابقه كاري در تخصص هاي مربوطه و همچنين دارندگان گواهينامه
مهارت فني از مراكز فني و حرفه اي در الويت قرار خواهند داشت.

تبصره:در گزينش نهايي متقاضيان شركت در تخصص نانوايي ، داشتن گواهينامه مهارت فني از مراكز فني و حرفه اي تاثير گذار خواهد بود .

(3)مدت قرارداد خدمت پيماني 6 سال است و تجديد آن مجاز نمي باشد و اتمام اين مدت به منزله انجام خدمت دوره ضرورت محسوب ميگردد .

ضمناً
كاركنان پيماني در صورت نياز قرارگاه و همچنين ابراز تمايل واحراز شرايط
لازم در پايان خدمت پيماني برابر ضوابط و مقررات ارتش به عنوان كادر ثابت
استخدام خواهند شد .

(4) متقاضيان استخدام پيماني كه قبلا داراي سابقه خدمت پيماني در نيروهاي مسلح بوده اند واجد شرايط استخدام نمي باشند.

(5) محل خدمتي پذيرفته شدگان نهايي بر اساس نيازمندي قرارگاه پدافند هوايي تعيين خواهد شد.

(6)
خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان،كاركنان نيروهاي مسلح،بسيجيان و
داوطلبان بومي مناطق مورد نياز در شرايط مساوي داراي الويت مي باشند.

(7) حافظان كل قرآن كريم در صورت احراز شرايط عمومي و اختصاصي استخدام در اولويت مي باشند.

ب)مدارك مورد نياز براي ثبت نام:

1- دو قطعه عكس 4×3 سياه و سفيد پشت نويسي شده و يك عدد پوشه سبز و گيره.

2- شنا سنامه عكسدار و يك برگ روگرفت از صفحات اول دوم آن.

3- كا رت پايان خدمت و يا گواهي اشتغال بخدمت يا كارت معافيت دائم غير پزشكي و يا برگه اعزام بخدمت.

4- اصل آخرين مدرك تحصيلي و يك برگ روگرفت ازآن .

5- كارت ملي يا شماره ملي و روگرفت از آن .

6- اصل و روگرفت گواهي سابقه كار در تخصص مورد نظر(در صورت دارا بودن).

7- اصل و يك برگ روگرفت گواهينامه مهارت فني متناسب با تخصص مورد نظر(در صورت دارا بودن).

8- خانواده درجه يك شهدا،جانبازان،آزادگان،فرزندان نظامي و بسيجيان هنگام ثبت نام،اصل و روگرفت مدرك معتبراز سازمان مربوطه را ارائه نمايند.

ت) نحوه ثبت نام

1- داوطلبان لازم است با به همراه داشتن مدارك مورد نياز از تاريخ 13/9/89 در ساعات (8:00 الي 12:00) يكي از روزهاي هفته و بر اساس

تاريخ هاي درج شده در جدول مشاغل حضورا به محل هاي ثبت نام مراجعه وضمن تحويل مدارك نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.

2- ثبت نام به صورت حضوري انجام مي شود،لذا به مداركي كه با پست ارسال شده باشد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

تذكر مهم:

1) از داوطلبان فقط در زمانهاي تعيين شده ثبت نام بعمل مي آيد.

2) زمان و مكان برگزاري آزمون(تخصصي و عملي)هنگام ثبت نام به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

3) در صورت تكميل سهميه در هر تخصص،ثبت نام متوقف خواهد شد.

4) بدليل تعداد محدود مورد نياز در هر تخصص پيشنهاد مي گردد فقط نفراتي كه داراي سطح مهارت عالي مي باشند ثبت نام نمايند.

ث) نشاني محل هاي ثبت نام

1-
تهران : اتوبان بسيج مستضعفين – سه راه تختي- اتوبان هجرت – قرارگاه
پدافند هوايي خاتم الانبياء (ص)آجا – ساختمان شماره 66 - مديريت گزينش و
استخدام - تلفن 35922198-021

2- اصفهان : خيابان جي – جنب تالار آفتاب – مجتمع آسمان – طبقه سوم – دفتر استخدام - تلفن : 5230782 -0311

3- تبريز : جاده آذر شهر – منطقه پدافند هوايي شمال غرب -– دفتر استخدام– تلفن: 4301370-0411

4- بوشهر : ميدان حر – جنب بيمارستان تامين اجتماعي – دفتر استخدام قرارگاه پدافند هوايي – تلفن4563378-0771

5- مشهد : انتهاي خيابان نخ ريسي – منطقه پدافند هوايي شمال شرق – جنب بانك سپه - دفتر استخدام - تلفن: 3442828-0511

6- بابلسر : جاده بابلسر به ساري - گروه پدافند هوايي – دفتر استخدام - تلفن 5240033-0112

7- اراك : كيلومتر 4 جاده خمين – جنب پادگان مالك اشتر-گروه پدافند هوايي اراك – دفتر استخدام تلفن 4132723-0861 داخلي(43)

8- كرمانشاه : بلوار شهيد كشوري – نرسيده به ميدان امام – مهمانسراي نگين – دفتر استخدام - تلفن : 4249553 -0831

9- اهواز : اتوبان شهيد ستاري – گروه پدافند هوايي – دفتر استخدام – تلفن : 4435417 -0611 داخلي (220)

منبع
پاسخ
سپاس شده توسط