رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرفتن امریه خاتم الانبیا
(10-26-2012, 12:00 PM)myreza_12345 نوشته:
با عرض سلام

من اسفند ماه در رشته فناوری اطلاعات فارغ التحصیل میشم. اگه ممکنه لطف کنید و سوالاتمو پاسخ دهید:

1)برای گرفتن امریه در خاتم باید به کجا مراجعه کرد؟(آخه بنده در جنوب کشور و در یکی از شهرهای استان بوشهر زندگی میکنم

2)اصلا چه زمانی باید برای امریه با توجه به فارغ التحصیلی بنده در اسفند است اقدام کنم؟

3)آیا ابتدا دفترچه را باید پست کنم بعد دنبال کار امریه باشم؟

4)اگر کسی امریه خاتم گرفته بیاد و در مورد پرسه چگونگی آن راهنمایی فرماید؟

5)یکی از دوستام که امریه یه اداره دولتی رو گرفته بود میگفت که برای گزینش به مرکز استان رفته بوده و یه سری سوالات در مورد احکام ازش پرسیده بودن و بعد قبولش کردن , آیا در خاتم هم بدین صورت است؟

با تشکر از همه شما دوستان گرامی

یاحق

سلام دوست عزیز

من تازگی دنبال امریه گرفتن بودم و تونستم امریه شرکت سپانیر قرارگاه خاتم را بگیرم (البته برای عسلویه)، تاریخ اعزامم 1/10 هستش و هنوز برگه سفیدم نیومده اما ظاهرا میگن با امریه ات موافقت شده! چندتا نکته از تجربیات خودم:
اولاً: جستجو کن کدوم سازمان ها رشته شما را میگیرن (رشته من مکانیک جامداته)
ثانیاً: برای امریه گرفتن باید کفشاتو ورکنی (یعنی بپوشی!) حضوری بیفتی دنبالش 23 !، برای قرارگاه خاتم باید بری تهران، مراکز خاتم یه سر بزنی (قرب ها، سپانیر و ...)
ثالثاً: خوبه که از الان افتادی دنبال امریه (یعنی پیش از فارغ التحصیلی) چون یه کم جلو میفتی. تشویق
یک نصیحت یا پیشنهاد!: اگه کارت فعال بسیج نداری یا پرونده ات راکد شده الان بیفت دنبالش و اگه تونستی دوره تکمیلی بسیج را هم برو...

رابعاً: برای بعضی جاها باید قبلا دفترچه رو پر کرده باشی و در مراکز پلیس+10 ثبت نام کرده باشی،
(ضمناً دیگه دفترچه را پست نمیکنن! لبخند )
تا تاریخ اعزامت مشخص بشه بعد بری دنبال امریه (مثه قرارگاه خاتم و شرکت سپانیر) و برای بعضی جاها باید یه زمانی دفترچه رو پر کنی که تاریخ اعزامت کنترل شده یه زمان خاصی باشه (مثه سازمان انرژی اتمی). کلا شرایط متفاوته!

خامساً: شرکت سپانیر که من امریه گرفتم، برای همه ی ماه های زوج امریه میده (البته ظاهراً) اما باید دوماه قبل از تاریخ اعزامت بری برای امریه ثبت نام کنی. با کپی برگه المثنی تاریخ اعزام باید بری. مثلا من 20مهر و با تارخ اعزام 1/10 رفتم ثبت نام کردم.(16مهر دفترچه را پر کردم، 18مهر برگه المثنی را گرفتم و 20مهر امریه ثبت نام کردم)

اگه اشتباه نکنم! سادساً: مصاحبه برای همه ی امریه ها نیست بعضی جاها مصاحبه دارند، حالا انواع و اقسام مصاحبه هست، علمی ، سیاسی، اعتقادی ، احکام، پزشکی، ورزشی و ...! شرکت سپانیر ظاهرا مصاحبه نداره چشمک

سابعاً یه سوالم اینجا پرسیدی برو ببین! 45

ثامناً سوال دیگری باشه خوشحال میشم کمک کنم. 5
یا ثامن الحجج (ع)
پاسخ
سلام

اقا من 8.1 اعزامم بود و خلاصه چون داداشم سرباز بودش اونو تا سال 93 انداختم عقب در ضمن افتادم 01تهران

من میخوام برم سپاه راهی هس که کد رو عوض کنم یا اگه دوباره در خواست بدم
خودش عوض میشه ؟اگه نمیشه راهی یاد داری؟خیلی واسم حیاتیه خواهشا کمک کن

از قانون تعجیل چیزی می دونی آخه میخوام اسفند امسال برم یعنی 91.12 . از
این قانون هم چیزی می دونی که اگه درخواستو واسه اسفند پرش کنم با درخواستم
تهران موافقت کنه ممنون میشم.ایمیلم هم واست میزارم.ممنون

ehsanajal@gmail.com
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
من یک ماهه از آموزشی برگشتم.
با فرمانده یگانم صحبت کردم و اگه بتونم امریه بگیرم، از نظر انتقالی موافق هستن.
چون 4 سال سابقه کار مهندسی مرتبط با صنایع نفت و گاز دارم، فکر کنم بشه امریه بگیرم.
اما نمیدونم کجا باید برم و مراحلش چی هست.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم امریه خاتم الانبیا عسلویه برا چه ماههایی امریه میدن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم برای گرفتن امریه خاتم چطوری باید اقدام کرد ما هر چی زنگ میزنیم میگند زیاد گرفتیم اگرحضوری مراجعه کنیم تاثیری داره یا نه
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام خدمت دوستای عزیز

من 5 ماه سابقه خدمت ارتش دارم الان دارم ارشد مهندسی صنایع میخونم کسی اطلاع داره ادامه سربازیمو میتونم امریه بگیرم یا نه؟

سازمانی از ارتش هست که من بتونم اونجا امریه بگیرم؟
کمکم کنید ممنون میشم
پاسخ
سپاس شده توسط
(11-30-2012, 11:55 PM)MOHAMMADREZA691990 نوشته: سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم برای گرفتن امریه خاتم چطوری باید اقدام کرد ما هر چی زنگ میزنیم میگند زیاد گرفتیم اگرحضوری مراجعه کنیم تاثیری داره یا نه
سلام
بله به نظرم اگه حضوری مراجعه کنید به قرب ها (یه کم سرچ کنین آدرس و شماره تلفنشونو می تونی پیدا کنی) و شرایطشونو داشته باشن احتمال پذیرفتنتون زیاده، با زنگ زدن کاری پیش نمیره!! حداقل اگه هم خودشون نپذیرفتن آدرس قسمت های دیگه ی قرارگاه را بگیرین و جاهای دیگه هم مراجعه کنید. بازم میگم اگه شرایط معدلی و رشته ای و بسیجی مورد نیازشونو داشته باشین احتمال پذیرفتنتون زیاده.
پاسخ
سپاس شده توسط سردار
(12-01-2012, 01:01 AM)vahid22 نوشته: با سلام خدمت دوستای عزیز

من 5 ماه سابقه خدمت ارتش دارم الان دارم ارشد مهندسی صنایع میخونم کسی اطلاع داره ادامه سربازیمو میتونم امریه بگیرم یا نه؟

کمکم کنید ممنون میشم

سلام
البته محض اطلاع عرض کنم که امریه 24 ماه است و تا جائیکه من میدونم شما که سابقه خدمت داری نمیتونی امریه بگیری، اما اگه بیفتی دنبال پروژه های کسری خدمت با وجود اینکه شما ارشد هم میخونی، احتمالش زیاده بتونی بگیری چون پروژه های کسری رو دیگه به لیسانس ها به ندرت میدن و شده مخصوص فوق. از ارتش هم من جایی رو سراغ ندارم ولی فکر کنم هست اما گفتم که به درد شما فکر نمی کنم چاره کنه تاسف .
پاسخ
سپاس شده توسط
(12-01-2012, 01:23 PM)hgh118 نوشته:
(12-01-2012, 01:01 AM)vahid22 نوشته: با سلام خدمت دوستای عزیز

کمکم کنید ممنون میشم

سلام
البته محض اطلاع عرض کنم که امریه 24 ماه است و تا جائیکه من میدونم شما که سابقه خدمت داری نمیتونی امریه بگیری، اما اگه بیفتی دنبال پروژه های کسری خدمت با وجود اینکه شما ارشد هم میخونی، احتمالش زیاده بتونی بگیری چون پروژه های کسری رو دیگه به لیسانس ها به ندرت میدن و شده مخصوص فوق. از ارتش هم من جایی رو سراغ ندارم ولی فکر کنم هست اما گفتم که به درد شما فکر نمی کنم چاره کنه تاسف .
سلام
منم همین فکر رو میکنم. الان دیگه نمیتونید امریه بگیرید.

اما به هرحال حضوری مراجعه کنید بپرسید بهتره. اینم لیست مراکز امریه:
لیست مراکز امریه رو اینجا ببینید

اون کسری خدمت ها رو هم که دوستمون گفتند رو از اینجا ببنید:
کسر خدمت ویژه نخبگان و افراد با مدرک فوق لیسانس و دکتری
پاسخ
سپاس شده توسط مهدی ابراهیمی
باسلام وخسته نباشی خدمت دوستان عزیز کسی میدونه رشته برق رو کدوم قربها بیشتر میگیرند واگه ممکنه ادرس وتلفتهای قربها روبرام بذارید .باتشکر
پاسخ
سپاس شده توسط