رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای امریه
دوستان سلام.
من لیسانس برق هستم اگر کسی از دوستان جایی رو سراغ داره برای امریه (هر جای ایران) واقعا ممنون میشم بهم کمک کنه.دیگه واقعا ناامید شدم امریه نفت که رد شدم خیلی از ادارات رو هم سر زدم اما هیچ به هیچ.اکثرا که ظرفیتاشون پر شده در ثانی یا رشته مارو نمیخوان یا باید یکی از شرایط متاهلی یا معاف از رزم و ... رو داشته باشی که من ندارم.ممنون از کمک دوستان
پ.ن : معدلم بالای 16 از دانشگاه دولتی البته شهرستان دور غمگین
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
امیدت به خدا باشه. همونطور که توی پست های قبلی هم اومده امریه شرایط خاصی داره مثل متاهل بودن یا معاف از رزم بودن یا کارشناس ارشد به بالا و ... .
البته سرباز آتش نشان ، سرباز معلم رو هم بررسی کن. به اداره های برق در استانتان هم یه سری بزن.
اگه علاقه مند هستی پذیرش در سپاه هم بد نیست. لااقل میتونی تو شهر خودت باشی و از صبح تا ظهر بری(البته بستگی به اونجایی داره که پذیرش گرفتی). اگه مایل بودی این پست رو بخون:
نحوه گرفتن پذیرش در سپاه
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
سلام.ممنون از شما آقا مهدی.متاسفانه وزارت نیرو رفتم در کل کشور 10 نفر در سال میگیرن که اون 10 نفر هم برای امسال پر شده است.!
آتش نشانی هم رفتم خیلی وقت پیش منتها اولا پر شده و ثانیا یکی از همون شرایطی که خودتون گفتید میخوان(متاهلی یا معاف از رزم و...)
برای سپاه هم بسیج فعال ندارم و فکر نمیکنم بدون بسیج بودن پذیرش بدن.
دیگه نمیدونم کجا باید رفت!!!
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام

منظورم وزارت نیرو نبود. منظور من اداره های مختلف بود. ببینید چون شما شرایط لازم برای امریه رو ندارید بعید میدونم بتونید امریه بگیرید. ولی با این وجود خودتون رو محدود نکنید و به جاهایی که شاید حتی به رشته شما هم مربوط نیستند یه سری بزنید مثل جهاد کشاورزی و از اینجور جاها(البته اگه اشتباه نگفته باشملبخند)
برای پذیرش در سپاه هم باید بگم بعضی از پادگانها از جمله امیر المومنین اصفهان بدون بسیج فعال هم پذیرش می گیرند. البته برای مقاطع فوق دیپلم به بالا شرایط کمی سخت ترهغمگین
سرباز معلم رو هم بررسی کنید. بد نیست

پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
حقیقتش خیلی از اداره ها رو من سر زدم (از جمله جهاد کشاورزی)بدبختانه مشکل اینه که خیلی از اداراترشته برق رو نمیخوان مثلا جهاد بیشتر رشته های کشاورزی رو میگیره در سطح کمی اگر نیاز داشته باشه کامپیوتر هم میگیره اینو خودم از مسئول استانمون پرسیدم.اکثر جاها هم رشته های مرتبط میخواستن.اداره برق که فرمودید تا اونجایی که من میدونم کلا امریه برق از طریق وزارت نیرو(توانیر) هست که همون 10 نفرن که اونها رو بر حسب نیاز ادارات داخلی خودشون تو کشور تقسیم میکنند.
پ .ن : سرباز معلم هم اگـــــــر بشه امریه گرفت مشکل اصلیش همون الافی 2 سالش هست یعنی من که بخوام مثلا 1 اسفند امسال اعزام بشم تا خرداد دو سال دیگر درگیر سربازی هستم!!!(حدود 2.5 سال) غمگینغمگین
پاسخ
سپاس شده توسط
بچه ها سلام منم در بدر دنبال امریه ام
خبری داشتید به ماهم بگید ایشالا همین دسته جمع باهم امریه محشور بشیم
kakooch_84@yahoo.com لبخند
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوست عزیز منم رشتم برق قدرت هسش ومیخام امریه بگیرم ،شرکت نفت چه جوری قبول نشدید؟ منظورم اینه که شرایطش چی بود اگه لطف کنید بهم اطلاع بدید بسیار ممنون میشم
پاسخ
سپاس شده توسط
درود بر همه ی دوستان. بنده دانشجوی ترم آخر رشته مکانیک سیالات هستم. و میخواستم برای سربازیم امریه بگیرم. هرکی میتونه خواهشا راهنماییم کنه. من برگه تکمیلی هم دارم. آیا از الان باید برم دنبال کارهاش؟ اصلا باید از کجا شروع بکنم؟ یکی از دوستانم مرکز تحقیقات مهندسی تهران شاغله ، اون میتونه معرف باشه؟
خواهش میکنم دقیق راهنماییم کنید که ببینم باید چیکارکنم و از کجا شروع کنم؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
دوست عزیز لطفا تاپیک هایی که در زمینه امریه در این انجمن وجود داره رو به دقت مطالعه کنید،پاسخ اکثر سوالات شما در این تاپیک ها موجود است.

پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام خدمت دوستان

من لیسانس نرم افزار هستم ،

بعد از دیپلم داشتم میرفتم سربازی که دانشگاه قبول شدم 

کارهای اعزام رو هم انجام داده بودم ، ضمنا معاف از رزم هم شدم. ( سال 87)

حالا دوباره میخوام پرونده سربازی رو به جریان بندازم و امریه بگیرم

دوستان لطفا راهنمایی کنید چطوری و از کجا باید اقدام کنم؟

با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط