رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای امریه
(04-22-2013, 10:04 PM)r.tooshani نوشته: با سلام خدمت دوستان

من لیسانس نرم افزار هستم ،

بعد از دیپلم داشتم میرفتم سربازی که دانشگاه قبول شدم 

کارهای اعزام رو هم انجام داده بودم ، ضمنا معاف از رزم هم شدم. ( سال 87)

حالا دوباره میخوام پرونده سربازی رو به جریان بندازم و امریه بگیرم

دوستان لطفا راهنمایی کنید چطوری و از کجا باید اقدام کنم؟

با تشکر

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
چون بنده هم رشته ای-هم مدرکی شما بودم دیدم بهتر شاید مسیری که خودم رفتم رو به شما هم بگم

البته خیلی فرقی نداره که شما اموزشی رو داشته باشی یا خیر 

ببینید برای امریه سازمانهایی هستن که فراخوان میدن و حتما یه مصاحبه ازت میگیرن و بله میری اونجا و مشغول به خدمت میشی.به سازمانها سر بزن ببینم کی امریه میگین.(اب -برق-گاز-مخابرات-اموزش پرورش-فنی حرفه ای -بانک و...)البته پارتی هم خیلی مهمه
البته چون شما تازه فارغ الحصیل شدی میتونی تا یک سال صبر کنی ولی اگه بعد از یکسال امریه قبول بشی طبق قانون کنسل میشه.سازمانهای دیگه رو نمیدونم ولی اموزش پرورش که من اقدام کردم مثلا برج 10-11 نامش میاد و تا بیان مصاحبه و.. انجام بدن سربازیت میافته برای برج 4.
البته لازم به ذکره که امریه ها 24 ماه خدمت میکنن و کسری رو باید اول تعهد بدی که نمیخوای!!!!!!!!!!(اموزش پرورش اینجوریه بقیه جاها رو میرید بپرسید و دقت کنید)
البته فکر میکنم جدیدا همه 24 ماه شده یه تماس بگیرید نظام وظیفه بپرسید ولی اکثر امریه ها کسری رو قبول نمیکنن مثلا بسیج و...
مزایایی هم داره که مثلا اگه اموزش پرورش بیافتی همون منطقه ی خودت میافتی و البته بیشتر امریه ها هم همینجوری است و حقوقت کمی بیشتر از سربازهای معمولی هست و دیگه اموزشهای نظامی و.. درکار نیست و صبح میری ظهر میای!!!.دقت کن که جاهایی که پارتی داری خیلی بهتر هست.(البته قبلش توکلت به خدا باشه)

به این نکته خیلی دقت کن که اگه میتونی کسری و یا... بگیری و مقداری مثلا 12 ماه خدمت کنی ببین به صرفه هست بری امریه برای 24 ماه یا بری خدمت سربازی 12 ماه!!!!
*دقت به زمان اعزامتون هم خیلی مهمه برخی از سازمانها توی زمانهای خاصی (زمان اعزام) امریه میگیرن.

در ضمن جاهایی که میخوای بری برای امریه اگه دولتی باشه و خیلی پارتی نداشته باشی و یا ازمون ازت بگیرین خیلی باید دقت کنی چون اصلا قرار نیست  AD یا کانفیگ مودم سیسکو ازت بپرسن برای فهمیدن این موارد به این پست اینجا سر بزن

یه تماسی هم با شماره ی 09680 (گویا) بگیر
موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط r.tooshani
(04-23-2013, 12:13 AM)shishabori نوشته:
(04-22-2013, 10:04 PM)r.tooshani نوشته: با سلام خدمت دوستان

من لیسانس نرم افزار هستم ،

بعد از دیپلم داشتم میرفتم سربازی که دانشگاه قبول شدم 

کارهای اعزام رو هم انجام داده بودم ، ضمنا معاف از رزم هم شدم. ( سال 87)

حالا دوباره میخوام پرونده سربازی رو به جریان بندازم و امریه بگیرم

دوستان لطفا راهنمایی کنید چطوری و از کجا باید اقدام کنم؟

با تشکر

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
چون بنده هم رشته ای-هم مدرکی شما بودم دیدم بهتر شاید مسیری که خودم رفتم رو به شما هم بگم

البته خیلی فرقی نداره که شما اموزشی رو داشته باشی یا خیر 

ببینید برای امریه سازمانهایی هستن که فراخوان میدن و حتما یه مصاحبه ازت میگیرن و بله میری اونجا و مشغول به خدمت میشی.به سازمانها سر بزن ببینم کی امریه میگین.(اب -برق-گاز-مخابرات-اموزش پرورش-فنی حرفه ای -بانک و...)البته پارتی هم خیلی مهمه
البته چون شما تازه فارغ الحصیل شدی میتونی تا یک سال صبر کنی ولی اگه بعد از یکسال امریه قبول بشی طبق قانون کنسل میشه.سازمانهای دیگه رو نمیدونم ولی اموزش پرورش که من اقدام کردم مثلا برج 10-11 نامش میاد و تا بیان مصاحبه و.. انجام بدن سربازیت میافته برای برج 4.
البته لازم به ذکره که امریه ها 24 ماه خدمت میکنن و کسری رو باید اول تعهد بدی که نمیخوای!!!!!!!!!!(اموزش پرورش اینجوریه بقیه جاها رو میرید بپرسید و دقت کنید)
البته فکر میکنم جدیدا همه 24 ماه شده یه تماس بگیرید نظام وظیفه بپرسید ولی اکثر امریه ها کسری رو قبول نمیکنن مثلا بسیج و...
مزایایی هم داره که مثلا اگه اموزش پرورش بیافتی همون منطقه ی خودت میافتی و البته بیشتر امریه ها هم همینجوری است و حقوقت کمی بیشتر از سربازهای معمولی هست و دیگه اموزشهای نظامی و.. درکار نیست و صبح میری ظهر میای!!!.دقت کن که جاهایی که پارتی داری خیلی بهتر هست.(البته قبلش توکلت به خدا باشه)

به این نکته خیلی دقت کن که اگه میتونی کسری و یا... بگیری و مقداری مثلا 12 ماه خدمت کنی ببین به صرفه هست بری امریه برای 24 ماه یا بری خدمت سربازی 12 ماه!!!!
*دقت به زمان اعزامتون هم خیلی مهمه برخی از سازمانها توی زمانهای خاصی (زمان اعزام) امریه میگیرن.

در ضمن جاهایی که میخوای بری برای امریه اگه دولتی باشه و خیلی پارتی نداشته باشی و یا ازمون ازت بگیرین خیلی باید دقت کنی چون اصلا قرار نیست  AD یا کانفیگ مودم سیسکو ازت بپرسن برای فهمیدن این موارد به این پست اینجا سر بزن

یه تماسی هم با شماره ی 09680 (گویا) بگیر
موفق باشید

دوست گرامی از شما بینهایت سپاسگزارم

نکته مهم اینه که من نمیتونم کسری خدمت بگیرم ، نه بسیجی هستم ، نه .... باید سربازی رو انجام بدم
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام سال نو رو به همه تبریک میگم .من مهندس برق قدرت هستم و باوجود اینکه هم متاهل هستم و هم معاف از رزم هنوز نتوانستم جایی برای امریه پیدا کنم .شرایط خیلی سختی هم دارم اگه ممکنه کمکم کنید چون خیلی فشار رومه. متولد1368 هم هستم.
پاسخ
سپاس شده توسط
(04-12-2014, 08:16 PM)سمایی نوشته: سلام سال نو رو به همه تبریک میگم .من مهندس برق قدرت هستم و باوجود اینکه هم متاهل هستم و هم معاف از رزم هنوز نتوانستم جایی برای امریه پیدا کنم .شرایط خیلی سختی هم دارم اگه ممکنه کمکم کنید چون خیلی فشار رومه. متولد1368 هم هستم.

سلام و امیدوارم خوب باشید

راستش بیشتر ارگانها برای گرفتن امریه بیش از اینکه به تخصصتون دقت کنن به بند پ شما دقت میکنند مواردی مثل اموزش و پرورش که دیگه تموم شد که البته خیلی سخت هم میگیرن. خاتم النبیا هم هست میتونی سوال کنید -اب-برق-گاز- مخابرات- دادگستری-راه اهن و فنی حرفه ای هم میگیرن . سر بزنید ایشالله درست بشه. از متاهل بودنتون میتونید استفاده کنید امیتاز محسوب میشه

موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط
با درود فراوان خدمت شما
امیدوارم شاد و سر زنده باشید
میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید برای اخذ امریه؟!!!
شرایط بنده:
کارشناس مترجمی زبان انگلیسی- غیراتفاعی- رتبه اول با معدل 17.66
کارشناس ارشد مدیریت MBA گرایش سیستم اطلاعات- دانشگاه دولتی با معدل بالای 17
پایان نامه مربوط به حل و فصل یک معضل کشوری
قرار هست برای عضویت در بنیاد نخبگان پس از جواب مقالاتم اقدام کنم
معاف از رزم به دلیل مشکل حرکتی زانو
رزومه خوبی هم دارم
آشنای شاخص در مرمز اصلی مخابرات تهران هم دارم
به نظر شما امکانش هست امریه به من تلق بگیره؟ بنظر شما کدام سازمان سر بزنم؟
اصلا مخابرات که اخیرا خصوصی حساب میشه دیگه میگیره؟
خیای ممنونم از شما
پاسخ
سپاس شده توسط
(10-19-2014, 11:44 AM)Haaaadi نوشته: با درود فراوان خدمت شما
میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید  برای اخذ امریه؟!!!
شرایط بنده:
رزومه خوبی هم دارم
خیای ممنونم از شما

سلام و امیدوارم شاد و خوب باشید
رزومه ی بسیار خوبی دارین و از نظر رزومه ای میتونید راضی شون کنید.mba رو نمیدونم چقدر به دردتون بخوره چون خب فکر نکنم سرباز رو بزارن توی پست مدیریتی یا یه همچین چیزی. بیشتر به نظرم شاید زبان خیلی به دردتون بخوره. در کل بزارید یه نکته ای رو بگم چیزی که در اغلب جاها شاهد هستم بند پ هست یا بیشتر صلاحیت افراد و رزومه شون. شما ضمن اینکه مدارکتون رو تحویل میدید به امید اینکه اصلا هیچ کس بالاتر شما نیست و از نظر روزمه ای قوی هستین نشینین چون کسی با بند پ و مدرک کاردانی میاد و از شما برتری پیدا میکنه!!!
ادارات دولتی زیادی هستن که امریه میگیرن که البته خیلی هم کاری به معاف از رزم بودنتون ندارم. اموزش پرورش. دادگستری. برق. اب . گاز. مجلس. صنایع دفاعی و... میتونید سر بزنید. دقت کنید که هر کدوم زمان خاصی رو برای پر کردن فرم میگن و دوره ی ثبت نامشون فرق داره. ضمن اینکه امیدتون به خدا باشه سعی کنید به پارتی هم پیدا کنید و یا با مدیر مسئول اون ارگان صحبت کنید و سعی کنید یه جورایی شما رو تایید کنه
*چند ارگان رو باهم جلو ببرید که اگه یکی نشد اون یکی....
امیدوارم موفق باشید 
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
(10-19-2014, 02:46 PM)شیشه بری نوشته:
(10-19-2014, 11:44 AM)Haaaadi نوشته: با درود فراوان خدمت شما
میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید  برای اخذ امریه؟!!!
شرایط بنده:
رزومه خوبی هم دارم
خیای ممنونم از شما

سلام و امیدوارم شاد و خوب باشید
رزومه ی بسیار خوبی دارین و از نظر رزومه ای میتونید راضی شون کنید.mba رو نمیدونم چقدر به دردتون بخوره چون خب فکر نکنم سرباز رو بزارن توی پست مدیریتی یا یه همچین چیزی. بیشتر به نظرم شاید زبان خیلی به دردتون بخوره. در کل بزارید یه نکته ای رو بگم چیزی که در اغلب جاها شاهد هستم بند پ هست یا بیشتر صلاحیت افراد و رزومه شون. شما ضمن اینکه مدارکتون رو تحویل میدید به امید اینکه اصلا هیچ کس بالاتر شما نیست و از نظر روزمه ای قوی هستین نشینین چون کسی با بند پ و مدرک کاردانی میاد و از شما برتری پیدا میکنه!!!
ادارات دولتی زیادی هستن که امریه میگیرن که البته خیلی هم کاری به معاف از رزم بودنتون ندارم. اموزش پرورش. دادگستری. برق. اب . گاز. مجلس. صنایع دفاعی و... میتونید سر بزنید. دقت کنید که هر کدوم زمان خاصی رو برای پر کردن فرم میگن و دوره ی ثبت نامشون فرق داره. ضمن اینکه امیدتون به خدا باشه سعی کنید به پارتی هم پیدا کنید و یا با مدیر مسئول اون ارگان صحبت کنید و سعی کنید یه جورایی شما رو تایید کنه
*چند ارگان رو باهم جلو ببرید که اگه یکی نشد اون یکی....
امیدوارم موفق باشید 
خیلی ممنونم از شما و لطف بسیاری دارید عزیز
راستی نفرمودید که بند پ ای که بنده در مخابرات مرکز دارم بدردم میخوره یا که نه؟ مخابرات امریه میده؟ غمگین بهم گفت ببین کدوم استان میگیره که من سفارش بکنم به مدیر عامل اونجا!!!
راستی MBA به منزله صرفا مدیریت کردن و اخذ پست مدیریتی نیست مخصوصا توی ایران. با مدرک مدیریت MBA علاوه بر محدوده تخصصی و گرایش من یعنی سیستم و سیستم اطلاعات که شباهت بسیاری به کامپیوتر دارد میشه که مدیریت پروژه، تحقیق در عملیات، تدوین استراتژی بازاریابی، تهیه گزارشات عملکرد کاری، تدوین راهبردهای عملی و سیاست سازمانی، و موارد کوچکتر مثل کارمند بازاریابی شرکت، کارمند حسابرسی، کارشناس مانیتورینگ، کارشناس روابط عمومی، کارشناس بازرگانی و واردات و صادرات، کارمند بانک یا هر سازمان دیگری بصورت کل انجام داد.
البته من در رزومه ام برنامه نویسی جاوا، اندروید، طراحی لوگو و انیمیشن، و سابقه مدیریت و تدوین مطالب وبلاگ وردپرس رو هم دارم
ممنونم میشم که در خصوص مخابرات راهنمایی کنید؟ هنوز هم امریه میگیره؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
ممنونم میشم که در خصوص مخابرات راهنمایی کنید؟ هنوز هم امریه میگیره؟
پاسخ
سپاس شده توسط
ببینید این تا جایی که من میدونم و منطقی هست بسته به نیرو انسانی داره و معلوم نیست. میشنین دور هم و هر ارگانی میگه من اینقدر نیاز دارم یه چیزی توی این مایه ها. مثلا پارسال یه شهرستان کوچیک دو سال پشت سر هم 7 و 8 نفر امریه برای اموزش پرورش گرفت ولی سال بعد هیچی!
یا مثلا یه استانی سال قبل 250 تا گرفت امسال حدود 20 نفر!! بسته به نیاز هست و نمیشه گفت میگیرن یا نه. باید سر بزنید و روی چند جا تمرکز کنید

موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط