رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان عمومی نوشتن مقالات ISI در زمینه پردازش تصویر
Lightbulb 
سلام به همه پژوهشگران دنیا
در این تاپیک از کسانی که علاقه مند به نوشتن و همکاری مقالات ISI در زمینه پردازش تصویر هستن دعوت می کنم که نظراتشون رو در اینجا اعلام بفرمایند.
دانشجوی ترم اخر ارشد نرم افزارم و دارای ایده های بکر و تجربه در زمینه های پردازش تصویر:
pattern recognition
classification
object detection
اگه کسی مایل هست که چنین کاری رو انجام بدیم، تجربیاتش و زمینه هایی رو که کار کرده در اختیار همه بذاره که بتونیم برای ایده ها و پروژه های جدید بهتر تصمیم بگیریم
امیدوارم از این طریق بتونیم در مدت کوتاهی چندین مقاله ISI بنویسیم.
همانطور که می دانید مقالات ISI از 5 تا 7 امتیاز پژوهشی دارند.
هم برای استخدامی و هم دکتری بسیار اهمیت دارد.
منتظر پیام هایتان هستم.
با تشکر
پاسخ
کارهایی که من انجام دادم در زمینه یافتن شیئ خاصی از تصویر بوده و یا تشخیص یک الگوی خاص از شیئ یافت شده.
تز من در مورد سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی هستش که سیستم بعد از مرحله یافتن علائم از تصویر باید نوع دقیق آن را شناسایی کند... که همون مرحله templat matching هستش... من خودم یک روش کاملاً ابتکاری ارائه دادم ... که بهتر از شبکه عصبی NN و ماشین بردار پشتیبانSVM عمل کنه.
فعلاً 4 تا مقاله داخلی دارم ... 1 دونه مجله علمی پژوهشی هم تو راهه.... همه در رابطه با ایده جدید یافتن اشیاء هستند که خودم ارائه دادم.
اگه کسی تجربیاتی داره .. بیشتر توضیح بده تا بررسی کنیم که آیا میتونیم روشهامون رو تویه یه موضوع جدید تلفیق کنیم یا نه
و یا اگر ایده ای به ذهنتون می رسه با همه در میان بگذارید
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام به همه
من هم در زمینه پردازش تصویر تا حدودی کار کردم و یه تسلط نسبی روی مطلب دارم. چند پروژه در زمینه OMR (مارک خوان) داشته ام و الان هم دانشجوی کارشناسی ارشدم(نرم افزار) و قصد دارم اگه خدا بخواد پروژه پایانی ام در زمینه پردازش تصویر باشه.

تا 11/15 که مشغله کاری زیادی دارم اما بعد از این تاریخ قرار شده با چند نفر در این رابطه(مقاله نوشتن) در طی یک جلسه صحبت هایی داشته باشبم. خوشحال میشم با دوستان علاقه مند و توانمند فعالیت تحقیقاتی داشته باشم و در آن جلسه با هم صحبت داشته باشبم در صورتی هم که در اصفهان نیستید لطفا اعلام کنید تا نتیجه جلسات برایتان ارسال شود . و کمپ های گروه هم انشاالله شرکت کنید

آدرس ایمیل من در امضام هست

افرادی که تمایل دارند با من تماس بگیرند تا موضوعات را برسی کنیم و کار ها را شروع کنیم.
روند کار به این شکل خواهد بود که یکی دو ماه سرگرم جمع آوری منابع هرچه بیشتر و مطالعه و به اشتراک گذاری و آموزش آن جهت بالا بردن سواد لازم در زمینه مسئله خواهیم بود.
بعد از اون یک بخش کوچک از کار رو انتخاب و روی اون زوم می کنیم و تمام مقالات و بخش های مرتبط با اون منابع رو که گرد اوری کرده بودیم و مطالعه شده بود را با هم برسی میکنیم . در این نقطه قادر خواهیم بود خودمون هم ایده های خامی رو راجع به مسئله ارائه کنیم. با پیگیری ایده های خام و سعی در عملی کردنشون انشااللّه به نتیجه می رسیم.

موفق باشید
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، raaheee ، nooshin_gh
آقای ابراهیمی

بسیار جالبه کارتون و پیشنهادتون
من موافقم
این هم ایمیل من هستش arshad underline 10000 واسه یاهو
پاسخ
سپاس شده توسط
بسیار بسیار ایده ی خوبیه و براتون آرزوی موفقیت میکنم.
من تهران هستم و اگه ممکنه نتایج و اطلاعات جلسات رو به اطلاع ما نیز برسانید
با تشکر
mahangroup@gmail.com
پاسخ
سپاس شده توسط
(01-02-2012, 09:24 AM)arshad2010 نوشته: سلام به همه پژوهشگران دنیا
در این تاپیک از کسانی که علاقه مند به نوشتن و همکاری مقالات ISI در زمینه پردازش تصویر هستن دعوت می کنم که نظراتشون رو در اینجا اعلام بفرمایند.
دانشجوی ترم اخر ارشد نرم افزارم و دارای ایده های بکر و تجربه در زمینه های پردازش تصویر:
pattern recognition
classification
object detection
اگه کسی مایل هست که چنین کاری رو انجام بدیم، تجربیاتش و زمینه هایی رو که کار کرده در اختیار همه بذاره که بتونیم برای ایده ها و پروژه های جدید بهتر تصمیم بگیریم
امیدوارم از این طریق بتونیم در مدت کوتاهی چندین مقاله ISI بنویسیم.
همانطور که می دانید مقالات ISI از 5 تا 7 امتیاز پژوهشی دارند.
هم برای استخدامی و هم دکتری بسیار اهمیت دارد.
منتظر پیام هایتان هستم.
من به زمینه کاری شما علاقه مندم!و کار مشابه با موضوعات شما هم انجام دادم اجازه
پاسخ
سپاس شده توسط
hamidreza.rasuli@gmail.com
در زمینه تعیین گونه های مشکوک جانوری می خواستم کار کنم

ابتدا می خواستم در کنفرانس بین المللی ایرگو در ایتالیا بعنوان ایده این مطلب رو بدم

اگه موافق هستین باهام تماس بگیرین

ممنونم

حمیدرضا
پاسخ
سپاس شده توسط
ضمن سپاس از آقا مهدی
بنده هم دارم رو این مبحث کار میکنم
امیدوارم بتونم یه مقاله ارائه بدم که اکسپت بشه ...
پاسخ
سپاس شده توسط
درود بر شما
منظورتون کدوم مبحث بود؟ کمی نا مشخصه!
اما به هرحال ما هم امیدواریم که اکسپت بشه

من فعلا دارم در زمینه تشخیص عنبیه با استفاده از شبکه های عصبی کار می کنم. اگر کسی در این زمینه کار کرده و یا علاقمند به کار هست خوشحال می شوم با هم کار کنیم
اگر کسی کار کرده ایمیل بزنه و توضیح بده در چه حدی کار کرده و تصمیم داره چه کاری انجام بده(آیا ایده ای دارید یا نه)
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط
باسلام
اصغر هستم من تازه وارد این سایت شدم وآشنایی زیادی ندارم ولی مطالب مفید و جالب وکار آمدی در این سایت بود
من دانشجوی کارشنایی مهندسی اپتیک ولیزر هستم وچند وقتی است با پردازش تصویر درنرم افزار مطلب آشنا شدم چون درسی بنام کاربرد رایانه در اپتیک داخل سرفصل آموزس ما وجود دارد ودر آن درس روش های پردازش تصویر را یاد می گیریم و من دوست دارم در این زمینه پروژه پایان نامه ام را انتخابکنم چون واقعا مبحث جالب و پرکاربرد است و به دنیای جدی وارد می شویم و بعد از اون همه مباحث فیزیک وکوانتوم که سنگین ونامفهوم هستن این درس برای من بسیار عالی است
از پست های بالا متوجه شدم که تقریبا همه کاربران این سایت از دانشجویان رشته کامپیوتر هستن و میشه گفت من بین شما غریبه و بیگانه حساب می شم از شما دوستان عزیز خواهش می کنم به من هم کمک کنند و اجازه بدیدبه این رشته بسیار جالب واردبشم و در این راه به من کمک کنند تابتونم حداقل پروژه خودم را عالی وکامل بنویسم
ازشما می خوام اگه مقاله یا کتاب یا مطلبی در این زمینه دارید و می دانید به کار من هم می آید دراختیار من بگذارید.
این هم ایمیل های من است
از همه شما دوستان عزیز متشکر
موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط