رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام دوست عزیز . من هم بسیجی دارم و هم کارت سبز دارم که واسه کسری آموزش سپاه هست. تازه فارغ التحصیل شدم و می خوام زود برم خدمت . برگ لغو معافیت تحصیلی هم گرفتم . آیا میشه واسه سربازی داوطلبانه اقدام کرد و سپاه هم افتاد ؟
می گن باید 2 ماه زودتر برگ سبز اعزام دستت باشه که پذیرش بشی / اما بخدا لان مشکل دارم و باید زود برم که کارم تموم شه از این مشکل . با این قانون جدید که کسری زیاد هم نمی دن دمار من یکی که درومده . لطفا راهنماییم کن. می خوام یه پرویی کنم البته باید شما به بزرگواری ببخشید . اگه می شه جوابشو بهم ایمیل کنید . سپاسگذارم . khamoshaneh.m@gmail.com
پاسخ
سپاس شده توسط
خوب دوست عزیز این تاپیک رو راه انداختم برای همین دیگه ، تا افرادی مثل شما اگه زود اقدام کنند بتوانند پذیرش بگیرند( یا به اصطلاح عامیانه تو سپاه بیافتند)خجالت

شما کافیه به محض اینکه برگه سبزتان آمد سریعا جهت پذیرش در یکی از ارگانهای سپاه اقدام کنید. البته اگر موفق به پذیرش نشدید برای امتحان مجدد شانستان و تلاش دوباره میتونید اعزامتان را 2 ماه به تعویق بیاندازید

و البته اینکه می فرمایید عجله دارم و میخوام زود برم، من که متوجه نمی شم آخه تاثیری تو پذیرش شما نداره که، هر موقع برگه سبز دستتان رسید اقدام کنید
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
سلام،من 14 ماه و 12 روز کسری خدمت به خاطر جبهه پدرم دارم.تا تیر ماه هم در مقطع لیسانس فارغ التحصیل میشم.3 سال هم بسیج فعال دارم.میخوام دوره تکمیلی هم برم.به احتمال زیاد ارشد قبول میشم و از مهر باید برم دانشگاه.میخوام هرطور شده تابستون سربازیم تمام کنم.اگه میشه بگید چیکار کنم؟چون شاغل هم هستم نمیتونم یه ماه هم مرخصی بگیرم
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم که طبق قانون جدید، مقدار کسری ها اعم از جبهه و بسیج کاهش پیدا کرده و اگه اشتباه نکنم رو هم رفته حداکثر 9 ماه میشه. پس با این وجود شما 8 ماه باید به خدمت بروید و نمی توانید در 3 ماه تابستان خدمتتان رو تموم کنید.
در ضمن برای اینکه بتونید از تکمیلی استفاده کنید باید حدود 6 ماه(یا در بهترین شرایط شاید 4 ماه) از زمان اتمام دوره گذشته باشه تا کارت براتون صادر بشه.
پس باید از فکر اینکه بتونید توی این تابستون خدمتتان تموم بشه بیایید بیرون.
متاسفم

پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، kingi
(06-07-2011, 10:35 PM)مهدی ابراهیمی نوشته: سلام
متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم که طبق قانون جدید، مقدار کسری ها اعم از جبهه و بسیج کاهش پیدا کرده و اگه اشتباه نکنم رو هم رفته حداکثر 9 ماه میشه. پس با این وجود شما 8 ماه باید به خدمت بروید و نمی توانید در 3 ماه تابستان خدمتتان رو تموم کنید.
در ضمن برای اینکه بتونید از تکمیلی استفاده کنید باید حدود 6 ماه(یا در بهترین شرایط شاید 4 ماه) از زمان اتمام دوره گذشته باشه تا کارت براتون صادر بشه.
پس باید از فکر اینکه بتونید توی این تابستون خدمتتان تموم بشه بیایید بیرون.
متاسفم
سلام.مرسی از جوابتون.من برگه کسری جبهه پارسال گرفتم.میگن هنوز معتبر که!!
پاسخ
سپاس شده توسط
اگه برگه کسری الان دستتون باشه همینطوره که شما فرمودید یعنی طبق قانون قبل محاسبه میشه .
ولی مشکل دوم که گفتم هنوز هست (برای اینکه بتونید از تکمیلی استفاده کنید باید حدود 6 ماه(یا در بهترین شرایط شاید 4 ماه) از زمان اتمام دوره گذشته باشه تا کارت براتون صادر بشه.)
و البته مشکل بعدی اینه که معمولا (99%) ارگانهای سپاه فردی که اینهمه کسری داره رو پذیرش نمیکنند و این خیلی زوره که شما هم تکمیلی رو برید و هم توی سپاه پذیرش نشید و توی ارتش یا نیروی انتظامی بیافتید.البته اینو هم باید بگم که شاید شما بگید اونا از کجا میفهمند که من کسری دارم و در جواب شما باید گفت به احتمال زیاد چون شما کسری جبهه رو قبل از اعزام گرفتید توی برگه سبزتون نوشته خواهد شد که چه قدر کسری دارید. که البته اگه نوشته نشه و شما هم چیزی نگید همه چیز حله!

یه خواهشی که از همه دوستان دارم اینه که لطفا خیلی زودتر از اعزامتون (بیش از 6 ماه مونده به اعزام) به فکر این دوران باشید

پاسخ
سپاس شده توسط kingi ، مهرداد عباسی
(06-11-2011, 09:40 PM)مهدی ابراهیمی نوشته: اگه برگه کسری الان دستتون باشه همینطوره که شما فرمودید یعنی طبق قانون قبل محاسبه میشه .
ولی مشکل دوم که گفتم هنوز هست (برای اینکه بتونید از تکمیلی استفاده کنید باید حدود 6 ماه(یا در بهترین شرایط شاید 4 ماه) از زمان اتمام دوره گذشته باشه تا کارت براتون صادر بشه.)
و البته مشکل بعدی اینه که معمولا (99%) ارگانهای سپاه فردی که اینهمه کسری داره رو پذیرش نمیکنند و این خیلی زوره که شما هم تکمیلی رو برید و هم توی سپاه پذیرش نشید و توی ارتش یا نیروی انتظامی بیافتید.البته اینو هم باید بگم که شاید شما بگید اونا از کجا میفهمند که من کسری دارم و در جواب شما باید گفت به احتمال زیاد چون شما کسری جبهه رو قبل از اعزام گرفتید توی برگه سبزتون نوشته خواهد شد که چه قدر کسری دارید. که البته اگه نوشته نشه و شما هم چیزی نگید همه چیز حله!

یه خواهشی که از همه دوستان دارم اینه که لطفا خیلی زودتر از اعزامتون (بیش از 6 ماه مونده به اعزام) به فکر این دوران باشید
مگه من اگه دروه تکمیلی برم و سه سال بسیجیم و اینکه لیسانس هستم و کسری جبهم 14 ماه و 12 روز گرفتم نباید معاف کامل بشم!!
پاسخ
سپاس شده توسط
(06-07-2011, 08:37 AM)kingi نوشته: سلام،من 14 ماه و 12 روز کسری خدمت به خاطر جبهه پدرم دارم.تا تیر ماه هم در مقطع لیسانس فارغ التحصیل میشم.3 سال هم بسیج فعال دارم.میخوام دوره تکمیلی هم برم.به احتمال زیاد ارشد قبول میشم و از مهر باید برم دانشگاه.میخوام هرطور شده تابستون سربازیم تمام کنم.اگه میشه بگید چیکار کنم؟چون شاغل هم هستم نمیتونم یه ماه هم مرخصی بگیرم

دوست عزیز اینطور که من از پست های قبلی شما برداشت کردم شما تابستان امسال اعزام هستید و قصد دارید قبل از اعزام دوره تکمیلی را بگذرانید ، که در اینصورت کارت تکمیلی شما تا قبل از اعزامتان آماده نخواهد شد. ولی اگر منظور شما تابستان سال آینده باشه طبق قانون سال قبل شما معاف میشید ولی قانون امسال رو نمیدونمسوال کردن

پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی
با سلام و خسته نباشید

بنده اعزامی 1/6 هستم ... برگه سبزم 1/4 اومد و من تمام پادگانهارو زیرو رو کردم ولی پذیرش 1/8 فقط داشتن
چندین بار و همین امروز هم به نظام وظیفه مراجعه کردم واسه تمدید ولی میگن تمدید نمیکنیم
برگه سفیدمو رفتم از پلیس 10+1 گرفتم کدم خورده نیرو دریایی ارتش سیرجان 109
حسابی حالم گرفته .. این همه رفتم برگه آموزش تکمیلی به امید این که سپاه بیوفتم
یه بنده خدایی گفت نیرو دریایی ارتش تکمیلی را قبول میکنه و لااقل اگه شهر خودت نمیوفتی آموزشی نمیری
به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟ برم نظام وظیفه تهران کاری میکنن یا نه ؟37

ممنون از لطف شما
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
تا اونجایی که من میدونم نیروی دریایی ارتش ، تکمیلی رو قبول میکنه. اینو از پادگان سپاه شهرتون که گردانی که توی اون تکمیلی رو گذروندید زیر نظر اون هست بپرسید.

متاسفانه تهران برید هم براتون کاری نمیکنند اما اینو در نظر داشته باشید که حتی اگه ارتش هم بیافتید 2ماه کسری بابت دوره تکمیلی شامل حال شما خواهد شد.

در اینجا جا داره به این نکته اشاره کنم که زمان پست کردن دفترچه خیلی مهمه. با توجه به اینکه برای پذیرش باید حداقل 2ماه زودتر اقدام کنید پس باید دفترچه را موقعی پست کنید که هنگامی که دفترچه به دستتان می رسد حداقل 2ماه تا اعزام شما زمان باقی باشد.
برای مثال اگر بخواهید برای 6/1 پذیرش بگیرید باید دفترچه را حدود 2 هفته مانده به تاریخ 4/1 پست کنید.

موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط