رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام دوستان.من تو ی دوراهی موندم نمیدونم کدومو انتخاب کنم.لطفا کمکم کنیدم.
من اول شهریور اعزاممه.از قرارگاه خاتم پذیرش گرفتم که چون محلکارم سمت عسلوییه هست نزدیک ششصد تومن حقوق دارم.از طرفی دیگه از قرب کربلا باهام تماس گرفتن و گفتن باهام قرارداد پیمانی پنج ساله میبندن که بعدشم میتونم رسمی بشم.بین یک و نیم تا دو میلیونم حقوقشه.
نمیدونم برم عسلوییه و بعد خدمتم ازاد باشم یا به سپاه پنج سال تعهد بدم.
درمورد قراردادهای پیمانی سپاه کسی اطلاعات داره؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
من از سال89تا 91بسیجی فعال بودم ودر همان سال89دوره45روزه سپاه راگزراندم

در سال 91تا الان به علت قبولی در دانشگاه پرونده فعالی من را مختومه کردن ومن در دانشگاه هم عضو بسج نبودم
الان من برای امریه خاتم اقدام نمودم وکد مرکز اموزشی قرارگاه خاتم برای من اومده است
حالا سوال من این است ایا من میتوانم برگه کفایت از اموزش رابگیرم (دوره45روزه قبلا گزراندم)یعنی برای گرفتن  برگه کفایت به بسیجی فعال نیاز نیست یا باهمان سابقه بسیجی فعال من میتوانم اقدام کنم
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوستان من موندم سر دو راهی اگه میشه خیلی زود جوابمو بدین ممنون میشم
من تو ابانماه اعزامم هس نزدیک18ماه خدمت دارم (کارت سبز+بسیجی فعالی) حالا به تازگی مامانم رفته زیر پوشش کمیته امداد اونام میگن باید 6ماه از زمان زیر پوشش رفتن بگذره تا واسه معافی بتونی اقدام کنی نزدیکه6ماه هم طول میکشه تا ازطریق کمیته معاف بشم ینی یکسال دیگه
بنظرشما چیکارکنم برم خدمت یا نرم تا معافی کمیته رو بگیرم؟(این اصرار واسه رفتن بخاطر سن بالام هس بیشتر میترسم معافی کمیته جور نشه دوباره یکسال عقب بیفتم)
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوسان،خواهشا اگه کسی هست و میتونه راهنماییم کنه
من تازه یک ماه هستش که دوره تکمیلی بسیجمون تموم شده و دو ماه دیگه تاریخ اعزامم هستش،اما اینطور که معلومه تا دو ماه دیگه کارت دوره به دستم نمیرسه،سپاه منطقه هم اطلاعات درستی بهم نمیده،یکیشون میگه باید آموزشی رو بری و یکی میگه که بهت یه نامه از طرف سپاه میدیم که این نامه اونجا کفایت میکنه،کسی هست که راهنماییم کنه،اگه میتونین خواهشا بهم جواب بدین،این هم ایمیلم،اگه بتونین با ایمیل هم جواب بدین ممنون میشم
Yakhmake_torsh@yahoo.com
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام من اعزامم1/8بود چون کارت تکمیلی داشتم  و نیروی انتظامی افتادم نمیخام برم تا دوباره دفترچه پست کنم.سوالم اینه  حالا که غیبت خوردم میتونم  واسه پذیرش تو سپاه شهرمون درخاست بدم؟واسه امریه چی؟کلا این غیبته چه ضررهایی داره واسم ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام  و ممنون از شما
یکی از اشناهای نزدیک من سال 89 دوره تکمیلی رفتش و امسال اول آبان اعضام به خدمت هستش و برای پذیرش سربازی رفت سپاه و اما وقتی کدش اومد محل آموزشی سپاه خوردش پادگان آیت الله خاتمی یزد و برگه کفالت از آموزشم گرفته و کامل بودش مدارکش و سوال من این هستش که آیا چند روز طول میکشه تا کارای اداریش انجام بده ؟ وآیا برمیگه شهر خودش برای ادامه خدمتش؟آیا میفرستن شهر خودش برای ادامه خدمتش؟
پاسخ
سپاس شده توسط
آقا من تازه می خوام دفترچمو پست کنم، ولی می دونم که برگ سبزم که بیاد فقط 1 ماه فرصت دارم تا اعزام، جایی هم که میخوام پذیرش بگیرم محل کار یکی از آشناهامون هست، مسدول نیرو انسانیش به من گفت هروقت که برگه سبزت اومد با کپی مدرک تکمیلیت برسون دست ما تا پذیرشتو بگیریم. ولی اینجا دیدم شما میگید حداقل 2 ماه فاصله باشه. با یک ماه فاصله نمیشه پذیرش گرفت؟ سریع خودشون پخش میکنن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(11-04-2013, 10:00 PM)meysam66 نوشته: آقا من تازه می خوام دفترچمو پست کنم، ولی می دونم که برگ سبزم که بیاد فقط 1 ماه فرصت دارم تا اعزام، جایی هم که میخوام پذیرش بگیرم محل کار یکی از آشناهامون هست، مسدول نیرو انسانیش به من گفت هروقت که برگه سبزت اومد با کپی مدرک تکمیلیت برسون دست ما تا پذیرشتو بگیریم. ولی اینجا دیدم شما میگید حداقل 2 ماه فاصله باشه. با یک ماه فاصله نمیشه پذیرش گرفت؟ سریع خودشون پخش میکنن؟

سلام و عرض ادب
امیدوارم حالتون خوب باشه
خوب راستش دقیق متوجه سوالتون نشدم.ولی این مطلب رو میگم ببنید به درد میخوره یا نه. ببنید برخی از دوستان بودن که رفتن دنبال کارهای اعزام و مثلا خورد براشون /1/11 برن برای اعزام .این دوستان اومدن دنبال کارهای امریه یه ارگانی .
ولی این ارگان نیروهاش رو برای ماه 4 میگرفت. این دوستان وقتی جواب قطعی رو از ارگان مربوط گرفتن مشکلشون حل شده بود یعنی خود ارگان مربوط با نیروهای مسلح هماهنگ میکرد و تاریخ اعزام رو جلوتر یا عقب تر میکنه.
در کل پیگیری کنید و توی سازمان اشنا داشته باشید مشکل زیادی ندارید.هرچند توصیه میکنم محتاط عمل کنید نرسه به جای ی که اون اشناتون بگه شرمنده نشد!!!!!!همیشه یه پل برای برگشت بزارید.
*البته اگه شما میخواید دیرتر برید که میتونید تاریخ اعزام رو یکی دو بار به تعویق بندازید که معمولا موافقت میشه.
امیدوارم مطالب مفید باشه

موفق باشید و سربلند...

این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند
پاسخ
سپاس شده توسط meysam66
دوستان ما غرب تهران هستیم
هرچی میگردم این مرکزی چیزی پیدا کنم نمیدونم به کجا باید مراجعه کنم برای ثبت نام - بسیج باید برم یا سپاه؟ شماره رو میخوام از 118 بگیرم زنگ بزنم بگم کجا رو میخوام؟
پاسخ
سپاس شده توسط
دوستان3 تا سوال لطفا" اطلاعات دقیق بدهید
بنده سابقه بسیج دانشجویی با این شرح دارم=
زمستان 90 =120 ساعت
سال 91 =200 ساعت
سال 92= بهار =80 ساعت---تابستان 45 ساعت 
جمعا" 445 ساعت
سوال اول= برای بسیج دانشجوییم چه قدر کسری میدن به من؟
سوال دوم= اگر دوره تکمیلی رو برم چه کلا" قدر کسری میدهند؟
سوال سوم= اگر بخوام سپاه نیوفتم و ارتش بیوفتم چه راهی هست برای این کار؟(میدونم که تو ارتش واسه کارت سبز آموزشی معاف نمیشم)
پاسخ
سپاس شده توسط