رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالاتتان پیرامون دوره تکمیلی و پذیرش در سپاه را اینجا مطرح کنید
سلام
هیچوقت اصل مدارکتون رو دست کسی ندهید. برای پذیرش کپی کافی بود!
سریعا به پادگان مراجعه کنید و اصل مدرکتون رو پس بگیرید و در عوض یک کپی بهشون بدهید. اگه خیلی به اصل مدرک گیر دادند همونجا کپی رو برابر با اصل کنید. چه تضمینی وجود داره که مدارکتون رو گم نکنند؟!
درضمن برای گرفتن برگه سبز معاف از آموزشی به گواهی دوره تمکیلی نیاز دارید.
مابقی مراحل کار رو هم اول همین تاپیک آموزش دادم.
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط payam95
به نام خدا

سلام

بعضی از دوستان سوالاتی پیرامون دوره تکمیلی دارند که نمیدونند کجا مطرح کنند. ما این قسمت رو برای اینگونه سوالات در نظر گرفتیم.

البته اگه بتونید سوالات خودتون رو تحت یک موضوع جدید مطرح کنید خیلی بهتره.

از همه دوستان تقاضا دارم که فقط پرسشگر نباشید و اگه جواب سوالات مابقی دوستانتون رو میدونید شما هم پاسخ بدید.[عکس: 9.gif]

پاسخ
سپاس شده توسط
(06-05-2012, 10:52 AM)مهدی ابراهیمی نوشته: سلام
هیچوقت اصل مدارکتون رو دست کسی ندهید. برای پذیرش کپی کافی بود!
سریعا به پادگان مراجعه کنید و اصل مدرکتون رو پس بگیرید و در عوض یک کپی بهشون بدهید. اگه خیلی به اصل مدرک گیر دادند همونجا کپی رو برابر با اصل کنید. چه تضمینی وجود داره که مدارکتون رو گم نکنند؟!
درضمن برای گرفتن برگه سبز معاف از آموزشی به گواهی دوره تمکیلی نیاز دارید.
مابقی مراحل کار رو هم اول همین تاپیک آموزش دادم.

والله چی بگم نیرو انسانی گفت اینم لازمه و برد. یعنی الان گواهی دست همون پادگانه؟ مگه مدارکو نمیفرستن اهواز؟ فقط خواهش میکنم بگید امیدی هست بتونم پسش بگیرم؟؟ خیلی نگران شدم. ببخشید من انگار سوالمو دوباره جای اشتباهی مطرح کردم.
پاسخ
سپاس شده توسط
امیدتون به خدا. یه سری به پادگان بزنید و بهشون بگید که برای گرفتن کفایت از آموزش به این مدرک نیاز دارید البته خودشون هم میدونند.

سوالتون رو هم جای درستی پرسیده بودید اما درحال ویرایش این بخش بودم و سوالات رو از بخش آموزش دوره تکمیلی جدا کردم.به همین خاطر سوال شما منتقل شد.

پاسخ
سپاس شده توسط payam95
سلام دوستان. یه سوال داشتم. خیلی برام ضروریه.
من از تیر ماه میخوام این دوره تکمیلی رو برم و تا شهریور طول میکشه. میتونم بعد اتمام دوده دفترچه رو بفرستم و از آموزشی معاف بشم؟ بهم گفتن که برگ سبزت آخرای مهر میاد. ولی بهت نامه میدیم تا کارت راه بیفته. میخواستم از شما بپرسم مطمئن شم. خواهشا جواب بدین.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
زمان اعزام شما رو نظام وظیفه مشخص میکنه و ربطی به دوره تکمیلی نداره. ببینید طبق قوانین نظام وظیفه تاریخ اعزام شما کی هست و نباید تاخیر داشته باشید.فقط شاید بعد از اومدن برگه سبز بتونید زمان اعزامتون رو 2ماه عقب بیاندازید.
اگه برگه سبز شما آخر مهر بیاد احتمالا 15روز بعد اعزام شما خواهد بود که اگر مدرک دانشگاهی داشته باشید تاریخ اعزام شما 8/1 خواهد بود.
با این احتساب خوبه دوره رو شرکت کنید
موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط
(06-07-2012, 05:11 PM)مهدی ابراهیمی نوشته: سلام
زمان اعزام شما رو نظام وظیفه مشخص میکنه و ربطی به دوره تکمیلی نداره. ببینید طبق قوانین نظام وظیفه تاریخ اعزام شما کی هست و نباید تاخیر داشته باشید.فقط شاید بعد از اومدن برگه سبز بتونید زمان اعزامتون رو 2ماه عقب بیاندازید.
اگه برگه سبز شما آخر مهر بیاد احتمالا 15روز بعد اعزام شما خواهد بود که اگر مدرک دانشگاهی داشته باشید تاریخ اعزام شما 8/1 خواهد بود.
با این احتساب خوبه دوره رو شرکت کنید
موفق باشید

ممنون از جوابتون. ولی من کارشناسی ارشد دارم میخوام بعد تموم شدن دوره یعنی شهریور دفترچه رو پست کنم که احتمالا 1 آبان اعزامم و گفتن که میتونی بند مربوط به گذراندن دوره تکمیلی تو فرم معرفی به نظام وظیفه رو انتخاب کنی(هر چند که بعد گذرئندن دوره هنوز تو شهریور مدرک اصلیش دستم نمیاد، گفتن بهت نامه میدیم که این دوره رو طی کردی) تا زمان اعزامت برگه سبز مربوط به گذراندن دوره تکمیلی میاد. حالا نگرانیم از اینه که یه عده از دوستان تو همین جا گفتن باید 4 ماه تا6ماه قبل اعزام این دوره رو بگذرونی چون اومدن مدرکش طول میکشه.میترسم واسه من جور در نیاد و دوباره آموزشی رو برم(هرچند که تو پایگاه بهم گفتن مساله ای نیست. یه پارتی هم هست البته نمیدونم کاری میتونه بکنه یا نه!) حالا میخوام بدونم با این شرایط من، نظر شما و بقیه دوستان چه طوریه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
راسیتش خیلی با قوانین جدید آشنا نیستم.
اما از نظر من شما ریسک نکنید و دفترچه رو کمی دیرتر پست کنید.چون شما تا 6ماه بعد از فراقت از تحصیل فرصت دارید تا دفترچه رو پست کنید

پاسخ
سپاس شده توسط
سلام. آقای ابراهیمی من همونم که گواهی دوره تکمیلی ام رو اشتباها دادم به پادگان. رفتم پادگان که گواهی رو پس بگیرم ولی مسئول حضور نداشت. راستش از یه نفر آشنا که تو پادگان کار میکنه گفتم که برگی که دو هفته قبل از اعزام میاد توش نوشته سپاه ولی عصر خوزستان. ایشون با اطمینان گفتن که این پادگان یک پادگان آموزشی نیست. آیا احتمال داره چون گواهی دوره تکمیلی که فرستادم آموزشی رو حذف کرده باشن؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(06-11-2012, 11:31 AM)payam95 نوشته:
سلام. آقای ابراهیمی من همونم که گواهی دوره تکمیلی ام رو اشتباها دادم به پادگان. رفتم پادگان که گواهی رو پس بگیرم ولی مسئول حضور نداشت. راستش از یه نفر آشنا که تو پادگان کار میکنه گفتم که برگی که دو هفته قبل از اعزام میاد توش نوشته سپاه ولی عصر خوزستان. ایشون با اطمینان گفتن که این پادگان یک پادگان آموزشی نیست. آیا احتمال داره چون گواهی دوره تکمیلی که فرستادم آموزشی رو حذف کرده باشن؟
قبلا که اینطور نبود
الان رو نمیدونم
اگه کسی میدونه به این دوستمون کمک کنه

پاسخ
سپاس شده توسط payam95