رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امریه قرارگاه خاتم و کارت سبز
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
من یه سوال ازتون داشتم اونم اینکه
من هم عضو بسیج هستم و هم کارت سبز دارم. حالا اگه بتونم امریه قرارگاه خاتم رو بگیرم دیگه نیازی نیست آموزشی برم؟(با توجه به کارت سبز بسیج)
و یه سوال دیگه من بعد از اینکه دوره لیسانی رو گذروندم 15 روز توی ناجا خدمت کردم و به دلیل قبولی در کنکور ارشد از خدمت ترخیص شدم و همون موقع هم از هنگ سوال کردم و اونا گفتن که چون فقط 15 روز خدمت بودی دفترچت کد نخورده(یعنی می تونی سری بعدی موقع اعزام سپاه یا ارتش ویا ناجا بیوفتی) آیا این برای امریه قرارگاه مشکل ساز نمیشه؟
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط
(08-20-2012, 08:11 PM)24omid24 نوشته: با سلام خدمت همه دوستان گرامی
من یه سوال ازتون داشتم اونم اینکه
من هم عضو بسیج هستم و هم کارت سبز دارم. حالا اگه بتونم امریه قرارگاه خاتم رو بگیرم دیگه نیازی نیست آموزشی برم؟(با توجه به کارت سبز بسیج)
سلام
همینطوره. دیگه نیاز به آموزشی نیست
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، 24omid24
با تشکر از آقای ابراهیمی
میشه لطف کنید سوال دومم رو هم پاسخ بدین؟
پاسخ
سپاس شده توسط majid69
خواهش می کنم
والا نمیدونم باید از قرارگاه بپرسید
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط 24omid24 ، majid69
سلام
آقا می شه بگید برا گرفتن امریه از قرارگاه خاتم الانبیا از کجا باید شروع کرد ؟ به کجا باید گفت ؟ از کی باید پرسید ؟ کلا شرایطش چه جوریه ؟
پاسخ
سپاس شده توسط majid69
اجازهسلام برهمه بچه ها شرایط گرفتن امریه چیه خواهشا یکی به من میگه؟تاسف ایازمان پست کردن دفترچه اعزام به خدمت بایدبگی میخوای امریه بگیری یانهتاسف؟ من فارغ التحصیل رشته مکانیک گرایش حرارت وسیالات با معدل 17.29هستم .ازتون ممنون میشم باتشکر ازهمه.من دوره تکمیلی و3سال هم عضویت در بسیج دارم
پاسخ
سپاس شده توسط
(08-16-2013, 02:12 PM)majid69 نوشته: اجازهسلام برهمه بچه ها شرایط گرفتن امریه چیه خواهشا یکی به من میگه؟تاسف ایازمان پست کردن دفترچه اعزام به خدمت بایدبگی میخوای امریه بگیری یانهتاسف؟ من فارغ التحصیل رشته مکانیک گرایش حرارت وسیالات با معدل 17.29هستم .ازتون ممنون میشم باتشکر ازهمه.من دوره تکمیلی و3سال هم عضویت در بسیج دارم

سلام و عرض ادب دوست عریز
به این لینک ها مراجعه کنید و پستها بنده رو مطالعه بفرمایید اگه سوالی بود باز در خدمتم
http://www.mojsazan.com/forum/showthread...695&page=2
http://www.mojsazan.com/forum/showthread...62&page=14
http://www.mojsazan.com/forum/showthread...62&page=13
http://www.mojsazan.com/forum/showthread.php?tid=286
http://www.mojsazan.com/forum/showthread.php?tid=3374

موفق باشید و سربلند...

______________________________________________________________________________​​
    باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سرپناهند 
         اماعقاب برای اجتناب از خیس شدن به بالاتر از ابرها پرواز می کند
               این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند

پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، majid69
تشکر خیلی خوب بود راهنمایتون ممنون [عکس: 41.gif] .راستی بهم گفتن مدارکت رو فکس کن فکس کردم  بازم بنظر شما حضوری برم بهتر نیست؟[عکس: 105.gif]فاصله شهرمون تا تهران 12ساعت هست[عکس: 33.gif][عکس: 27.gif] ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط ali_136919
(08-18-2013, 11:25 PM)majid69 نوشته: تشکر خیلی خوب بود راهنمایتون ممنون [عکس: 41.gif] .راستی بهم گفتن مدارکت رو فکس کن فکس کردم  بازم بنظر شما حضوری برم بهتر نیست؟[عکس: 105.gif]فاصله شهرمون تا تهران 12ساعت هست[عکس: 33.gif][عکس: 27.gif] ممنون

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
امیدوارم خوب باشید

راستش بنده با این مرکز اشنایی ندارم ولی سناریوی که تعریف کردید به نظر سناریوی ادارات دولتی هست که میگن برو فردا بیا...
خوب قطعا اگه بتونید برید خیلی بهتر هست فقط قبلش شرایط رو بسنجید یعنی با چند نفر که اونجا رفت و امد دارن صحبت کنید اگه کسی رو بتونید اونجا پیدا کنید که اطلاعات بهتر و بیشتر رو در باره ی نحوه ی گرفتن و پذیرش اونجا در اختیارتون بزاره باز خیلی بهتره و مواردی مانند شرایط و حجم کاری مثلا اخر ماه که سرشون شلوغه برید یا ....
در کل جوری نشه که برید و بگن ""برو تا خبرت کنیم"" سعی کنید قبلش اطلاعی رو بدست بیارید البته میدونم یه خورده مشکله
یه مورد دیگه هم هست جاهایی که میخواید برید برای امریه یکی از روشهای بدست اطلاعات همین اینترنت هست یه سرچ کنید مثلا امریه موسسه دریا ساحل ببنید  خاطرات . نوشته ها یا چیزی میتونید بدست بیارید مثلا توی همین انجمن بنده درباره ی امریه اموزش پرورش کامل نوشتم و راهکارها رو ارایه دادم شما هم میتونید اینجوری اطلاعاتی رو بدست بیارید البته مواردی که در اینترنت هست صد در صد نیست و ممکنه موارد ناامید کننده ای هم ببنید که در واقعیت اینجوری نباشه ولی توجه به نکاتش در کل براتون خوبه...
و در ضمن میتونید روی چند مرکز مختلف هم سرمایه گذاری کنید و مدارک و.. رو ارایه بدید ببنید کدومش میشه.

*توی شهرهای کوچیک هم مراکزی هستن که امریه میگیرن که اتفاقا به دلیل بومی بودن شما راحتر میتونید امریه بشید

موفق باشید و سربلند

______________________________________________________________________________​​​​
    باران که می بارد همه پرنده ها به دنبال سرپناهند 
         اماعقاب برای اجتناب از خیس شدن به بالاتر از ابرها پرواز می کند
               این دیدگاه است که تفاوت را خلق میکند

پاسخ
سپاس شده توسط ali_136919
با عرض سلام به همگی.بچه ها من صب گردانی بودم که توش دوره تکمیلی بسیج رو رفتم.دوره ش ماه رمضون تموم شد.پرسیدم بینم کارت رو کی بمون میدن گفتن آبان ماه..من دنبال کارای اعزامم الان.واکسن و معاینه رو انجام دادم فقط باید مدرک موقت رو بگیرم و دفترچه پست کنم.تا آخرای شهریور اگه خدا بخواد پست میکنم.واسه کارت سبز ازشون پرسیدم گفتن چون عجله داری یه گواهی بهت میدیم که تو این دوره رو رفتی.حالا خوستم بپرسم با همین گواهی میشه قرارگاه ثبت نام کنم؟میخوام هرجور شده بیفتم قرار گاه آشنا هم دارم.میگم طوری نشه این همه زحمت کشیدم واسه کارت سبز گواهی رو قبول نکنن و برم آموزشی.دوستان خواهشا هرکی میدونه کمکم کنه.موقعیتم خیلی بحرانیه
از یه طرف عجله دارم واسه اعزام از یه طرف نمیخوام برم آموزشی
پاسخ
سپاس شده توسط