رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه گرفتن تصویر از سیستم دیگر توسط شبکه وایرلس
با سلام ، دوستان من میخوام با اتصال 2 سیستم از طریق شبکه وایرلس تصویر بگیرم و این تصویر هم میخوام که REAL TIME  باشه و تاخیری در گرفتن تصویر نباشه .
من توسط چند نرم افزار گرفتن تصویر مانند :  Remote Desktop  و ... تصویر گرفتم ولی دچار تاخیر بسار بالایی هست .
لطفا راهنمایی کنید .
باتشکر .
پاسخ
سپاس شده توسط
(05-01-2013, 06:14 PM)rayson نوشته: با سلام ، دوستان من میخوام با اتصال 2 سیستم از طریق شبکه وایرلس تصویر بگیرم و این تصویر هم میخوام که REAL TIME  باشه و تاخیری در گرفتن تصویر نباشه .
من توسط چند نرم افزار گرفتن تصویر مانند :  Remote Desktop  و ... تصویر گرفتم ولی دچار تاخیر بسار بالایی هست .
لطفا راهنمایی کنید .
باتشکر .

با سلام و عرض ادب خدمت شما

خوب سوالتون کلی هست به نظرم یا من بد متوجه شدم.منظورتون از تصویر گرفتن مانیتورینگ اون سیستم هست؟؟

اگه میخواید عکس بگیرید که میشه یه نرم افزار روی سیستم نصب کرد عکس گرفت و یه پوشه شیر کنید عکسها رو بردارید 

ولی با توجه به گفتن ریموت دسکتاپ من فکر میکنم میخواید از سیستم دیگه مانیتورینگ((دیدن کامل صفحه نمایش هر تعداد سیستم که بخوای بدون دیده شدن توسط کاربر اون سیستم!!!) داشته باشید.نرم افزارهای زیادی هستن ولی چیزی که من کار کردم که ترافیک خیلی کمی هم مصرف میکنه نرم افزار network lookup net monitoring  هست که سرعت خیلی خوبی داره.اگه تو نصبش مشکل داشتید همنیجا بفرمایید

البته پهنای باند و ترافیک شبکه  هم حرف اول رو میزنه و نباید انتظار بیش از حد از شبکه ی وایرلس رو داشت!!!

موفق باشید....
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام خدمت دوست عزیز .
من میخواهم تصویر را بصورت ریل تایم از سیستم عامل(ِdesktop) یک ربات بگیرم و دوربین آن ربات در حال پردازش تصویر  است.
من فقط از طریق شبکه وایرلس با ربات در ارتباط هستم ( بدون وجود نت) .
پاسخ
سپاس شده توسط