رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه مقالاتی در زمینه تشخیص پلاک خودرو
این مقالات رو فردی با نام مستعار skyzare در انجمنی معرفی کرده بودن. گفتم اینجا قرار بدم تا دوستان استفاده کنند(البته با اجازه از ایشوناجازه) :

در اين تايپک مقالات فارسي پيرامون شناسايي پلاک خودرو را قرار مي دم . در انتها هم پروژه خودم و دوستم رو که درباره همين موضوع هست و خلاصه بعضي از همين مقالات هست ميذارم . شايد به درد بخوره . که فصل هاش به صورت زير مي باشد :

فصل اول : کاربردهاي سيستم شنايايي پلاک خودرو

فصل دوم : بررسي سه الگوريتم براي شناسايي پلاک خودرو

فصل سوم : بررسي چند الگوريتم براي پيدا کردن محل پلاک خودرو

فصل چهارم : الگوريتم پروژه .....( اساس و پايه اين الگوريتم بر مبناي برنامه کتاب عبدالرحمن حيدري نوشته شده است اما برنامه ايشان تنها بر روي يک تصوير پاسخ ميداد ....با همکاري يکي از اعضاي همين سايت که واقعا خيلي زحمت کشيدند .....    که جا داره همين جا هم از ايشان تشکر کنم 
  برنامه را  طوري تغيير دادند که روي 20 تا عکس که امتحان شده ؛ پاسخ گو بوده است . چون اساس برنامه بر مبناي کتاب نام برده شده بوده است و به نظرم از نظر اخلاقي شايد قرار دادن برنامه تغيير يافته درست نباشه از گذاشتن برنامه معذروم ....)   

فصل پنجم : تعاريف چند اصطلاح در پردازش تصوير و دستورات آن در متلب

مقالات فارسي پيرامون شناسايي پلاک خودرو

1-روش جديد شناسايي پلاک خودرو در تصاوير ثبت شده ي تخلف در بزرگراه ها

2-تشخيص بر خط مکان پلاک خودرو در تصاوير با پس زمينه پيچيده با استفاده ازمورفولوژي رياضي فازي

3-روش جديدو سريع براي تشخيص محل پلاک خودرو از تصاوير پيچيده بر اساس عملياتمورفولوژيکي(1)

4-کاربرد تبديل IFT در سيستم شناسايي پلاک خودرو

5-روش جديد مکان يابي پلاک خودرو در تصاوير رنگي

6-روش جديد و سريع براي تشخيص محل پلاک خودرو از تصاوير پيچيده بر اساس عمليات موروفولوژيکي (2)

7-تشخيص سريع محل پلاک خودرو با موزائيک بندي و بررسي تصادفي موزائيک ها درتصاويري با فضاي رنگي HSV

8-جابه جايي پلاک خودرو در يک فريم از فيلم ويديوئي با استفاده از تحليل طيفي اصلاح شده

9-تشخيص شماره پلاک خودروهاي ايراني توسط تکنيک هاي پردازش تصوير و شبکه عصبي پرسپترون چند لايه

10-استفاده از معيارهاي هندسي و بافت براي تشخيص اشياء در تصاوير متفاوت و پيچيده ، کاربرد در يافتن اتوماتيک مکان پلاک

11-تشخيص اتوماتيک پلاک خودرو فارسي به کمک روش هاي پردازش تصوير و شبکه هاي عصبي

12-تشخيص پلاک خودرو با تکنيک پردازش تصوير و با کمک شبکه هاي عصبي

13-تشخيص ارقام پلاک هاي خودرو به کمک تکنيک هاي پردازش تصوير تبديل هاف

14-

15-تشخيص شماره پلاک خودرو هاي ايراني توسط تکنيک هاي پردازش تصوير و شبکه هاي عصبي

اين هم مال ما ؛ هم فايل ورد هست هم فايل pdf هست هم پاورپوينت هست .... [عکس: icon_wink.gif]

16- بررسي الگوريتم هاي مختلف براي شناسايي پلاک خودرو و شبيه سازي يک الگوريتم با متلب

الان نگاه کردم دیدم چه قدر دانلود کردن  

ما که هیچ هزینه ای هم نگرفتیم اما حالا میخوام یه هزینه ای بگیرم .... 

خواهشا هر کسی که می خواد داکیومنت پروژه ما رو استفاده کنه این هزینه رو پرداخت کنه :

5 صلوات برای سلامتی و فرج امام زمان عج

2 صلوات برای سلامتی و موفقیت کسی که برنامه رو تغییر داد ( تمایل نداشتن اسمشون اورده بشه )

خواستید یک صلوات هم برای تهیه کنندگانش بفرستید....

منبع
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط مهرداد عباسی ، haghapanah ، ebi07 ، khabar22
سلام من تازه اومدم تو جمع می خوام برا پایان نامه ارشدم این موضوع رو انتخاب کنم ولی هیچی نمی فهمم لطفا کمکم کنید
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
خیرمقدم عرض میکنم
چه مطالبی کار کردید؟
با اصول پردازش تصویر آشنایی دارید؟
بیشتر توضیح دهید.
[عکس: matlabOpencv.gif]

« کلاس های آموزش پردازش تصویر با نرم افزار متلب »

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09130130252 تماس حاصل فرمائید.

«جهت مشاهده سرفصل این دوره کلیک نمایید»
پاسخ
سپاس شده توسط
مسئله‌ی تشخیص پلاک خودرو را می‌توان به سه زیر مسئله‌ی «جایابی پلاک»، «استخراج نویسه‌های پلاک» و «شناسایی نویسه‌ها» تقسیم کرد. در این مقاله تلاش شده به کمک قواعد فازی، الگوریتم‌های جایابی پلاک خودروهای ایرانی و شناسایی نویسه‌های آن بهبود یابد. جایابی پلاک با لبه‌یابی، تحلیل‌ ریخت‌شناسانه و استفاده از قواعد فازی و شناسایی نویسه‌ها با استفاده از ماشین بردار پشتیبانی فازی انجام شده است. با آزمایش الگوریتمِ یادشده بر روی 50 تصویر صحت جایابی پلاک خودرو 90 درصد و صحت شناسایی نویسه‌ها 94 درصد به دست آمد که در مقایسه با روش‌های مرسوم دارای توانمندی چشمگیری است.
پاسخ
سپاس شده توسط