رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام سرباز معلم سال 92.......لطفا راهنمایی کنید.
سلام دوستان . وقت بخیر.

سوالاتم خیلی زیاده ولی سعی می کنم خیلی کوتاه توضیح بدم.خیلی کوتاه.

لیسانس نرم افزار (فارغ التحصیل 31 تیر 92)

منتظرم بخشنامه ثبت نام سرباز معلم بیاد تا ثبت نام کنم و به امید خدا سربازیمو در مدرسه باشم.

همیشه به آموزش پرورش منطقه خودمون سر میزنم و ازشون سوال می کنم که بخشنامه اومده یا نه.

چند سالی بود که کارت عادی بسیج داشتم اما متسفانه در دقیقه نود اقدام به فعال(عضویت فعال) نمودن کردم. به همین دلیل هنوز کارت فعالم نیومده و تقریبا یک 40 روزی هست که اقدام کردم، گفتن 2 ماه طول می کشه تا بیاد.

برای اینکه در ثبت نام آموزش پرورش در اولویت باشی بهتره کارت فعال داشته باشی.

تاریخ دقیقی مشخص نیست که کی بخشنامه میاد.

مسئول ثبت نام آموزش پرورش گفت کسی که برگه سبزش آماده باشه و بیاد اینجا، اون فرد در اولویت خواهد بود و اونو ثبت نام می کنیم و دیگه ثبت نام نمی کنیم (مثلا اگه یه نفر کامپیوتر می خوان اون یه نفرو ثبت نام می کنن و تمام).

حالا من موندم که کی دفترچمو بفرستم که عضویتم در بسیج فعال شده باشه . اگه یه ماه صبر کنم تا کارت فعالم بیاد اون موقع احتمال داره بخشنامه بیاد و من جا بمونم.

به نظرتون بهترین راه کدومه؟
آیا روی برگ سبز که بعد از ارسال دفترچه میاد مشخص می کنن که طرف عضو فعال بسیجه یا باید موقع ثبت نام در آموزش پرورش کارت فعالمو ببرم؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.بوس
پاسخ
سپاس شده توسط
(12-10-2013, 06:16 PM)منتظر نوشته: سلام دوستان . وقت بخیر.

سوالاتم خیلی زیاده ولی سعی می کنم خیلی کوتاه توضیح بدم.خیلی کوتاه.

لیسانس نرم افزار (فارغ التحصیل 31 تیر 92)

منتظرم بخشنامه ثبت نام سرباز معلم بیاد تا ثبت نام کنم و به امید خدا سربازیمو در مدرسه باشم.

همیشه به آموزش پرورش منطقه خودمون سر میزنم و ازشون سوال می کنم که بخشنامه اومده یا نه.

چند سالی بود که کارت عادی بسیج داشتم اما متسفانه در دقیقه نود اقدام به فعال(عضویت فعال) نمودن کردم. به همین دلیل هنوز کارت فعالم نیومده و تقریبا یک 40 روزی هست که اقدام کردم، گفتن 2 ماه طول می کشه تا بیاد.

برای اینکه در ثبت نام آموزش پرورش در اولویت باشی بهتره کارت فعال داشته باشی.

تاریخ دقیقی مشخص نیست که کی بخشنامه میاد.

مسئول ثبت نام آموزش پرورش گفت کسی که برگه سبزش آماده باشه و بیاد اینجا، اون فرد در اولویت خواهد بود و اونو ثبت نام می کنیم و دیگه ثبت نام نمی کنیم (مثلا اگه یه نفر کامپیوتر می خوان اون یه نفرو ثبت نام می کنن و تمام).

حالا من موندم که کی دفترچمو بفرستم که عضویتم در بسیج فعال شده باشه . اگه یه ماه صبر کنم تا کارت فعالم بیاد اون موقع احتمال داره بخشنامه بیاد و من جا بمونم.

به نظرتون بهترین راه کدومه؟
آیا روی برگ سبز که بعد از ارسال دفترچه میاد مشخص می کنن که طرف عضو فعال بسیجه یا باید موقع ثبت نام در آموزش پرورش کارت فعالمو ببرم؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.بوس

سلام و عرض ادب خدمت شما
امیدوارم خوب باشید
سوالتون زیاده خوب منم زیاد جواب میدم!!!

ابتدا بزارید خودمو معرفی کنم(شیشه بری هستم فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار و الان سرباز معلم هستم از اول مهر امسال)گفتم که یه جور همزاد پنداری کرده باشم!!!!!

و اما مورد شما
بنده تجربه ی سال پیش رو میگم. شما همه  ی زمانها رو چک کنید

ببنید در مورد سرباز معلم شدن خوب امیدوارم اول شرایطش رو بدونید(توی برخی از پستهام بهش اشاره کردم که چه جوری هست و بعد چه شرایط و موقعیتهایی دارید و....)
اما تجربه ی من
بخشنامه ها معمولا توی برج 10 هر سال میاد(حالا چند روز این طرف اونطرف).نکته ای که هست شما میرید که فروم میگیرد و پر میکنید و با یه سری مدارک از دانشگاه (فارغ التحصیل) و برگه سبزتون(کپی) میرید تحویل میدید تا بقیه ی ماجرا...
نکات مهم
نکته ای که هست اینکه یه بازه ی زمانی داره برای ثبت نام یعنی برای ما اینجوری نبود هر کی زودتر اومد بگیرن(FCFS نبود)
ملت رو ثبت نام میکردن و بعد نسبت به اولویت و امتیاز انتخاب میکردن.
نکته ی بعدی اینکه شما باید تاریخ اعزامتون هماهنگ با اموزش پرورش باشه.یعنی چی؟ ببنید اموزش پرورش معمولا میگه باید تاریخ اعزام باید برج 12 یا 2 یا 4 باشه که بیشتر روی برج 4 میگیره و اگه 12 یا 2 باشید و قبولتون کنه خودش به 4 تغییر میده تاریخ اعزامتون رو.
پس شما بهتره حدودا اخر ماه 9 برید برای کارهای اعزام و خوب تاریخ اعزامتون رو بزنید ماه 4 و خوب ببینید بخش نامه کی و چطوری میاد. ((البته شما به صورت مداوم یکی دو هفته به اموزش پرورش سر بزنید شاید زودتر بیاد ولی خوب یه جوری تنظیم کنید که برگ سبزتون دستتون باشه.الان هم برید برای کارهای اعزام و تاریخ اعزام رو بزنید برج 4 و تایید بشه هم کارتون جلوست.باز بپرسید از یکی که اشنا دارید ببینید نیرو کمه یا نه. مثلا اگه موافقت نشه ممکنه اعزام رو بخورید برج 11 که دیگه هیچی...
ولی به احتمال خیلی زیاد با برج 4 موافقت میشه. نگران هم نباشید تا یه بار میشه تغییرش داد مثلا اگه اموزش پرورش گفت برج 2 اول که خودتون میتونید برید درخواست بدیدپلیس +10 تا تغییرش بدن و اگه تایید نهایی رو از اموزش پرورش گرفتید که خودشون درست میکنن)
اما خوب شما بر فرض مدارک رو دادید و منتظر هستید تا بهتون بگن قبول هستید یا نه.که شاید یه 15-20 روزی طول بکشه بسته به استان و شهرتون
اما چه چیزی ملاکه و معیاره برای قبولی به ظاهر(( امتیازات اینجوری هست. متاهل بودن-تعداد فرزندان-دانشگاه تحصیل-معدل-بسیج-خانواده ی فرهنگی-رتبه ی علمی و.... که بیشتر از همه رو قرمز کردم)

خوب و اما بعدش چی میشه؟ 
بزارید یه خورده از خودم تعریف کنم!!!!!!!!!!!!!!گیج شده   (بنده لیسانس کام دارم و توی زمینه ی شبکه کار میکنم. حدود 5 سال هست که توی زمینه ی سخت افزار و  کمی وب و چند سالی هم توی زمینه ی شبکه کار کردم.پروژه ی شبکه ی حدود 4 تا از دانشگاههای شهرمون دست من بوده و حدود 7 تا مدارس همین اموزش پرورش توی شهرمون شبکش توسط بنده راه اندازی شده. از پروژه های خصوصی و دولتی و... هم که دیگه کم نیست) .اینجوری بگم نگاه کام بکنم خودش جوین AD میشه!!!!!
 حالا واسه چی اینا رو گفتم.ببخشید قصد تعریف نداشتم .توی همین فروم دوستانی هستن که ما شاگردشون هم نمیشیم. خواستم بگم دوست عزیز بنده با این سابقه اونم توی اموزش پرورش با اجازتون بر اساس این کد وارد شدم
dim p as party
if (P= true) then
enter the office
else
out side
end if

خیلی دلم میخواست بنده رو میزاشتن کنار و یه فرد متخصص تر رو میگرفتن ولی اینطور نیست . برای ما کد بالا true بود.
[rtl]امیدوارم برای شما اینجور نباشه. خوب بعدش میگن به به شما قبول شدی .کجا؟؟؟ نه توی مرحله ی اول قبول شدی که اصلش هم همینه. بعد از چند ماه حدودای اخر سال یا اولویت سال بعد میری برای مصاحبه که اگه پست منو بخونی دقیقا میدونی چیکار باید بکنی.[/rtl]
[rtl]بعد هم که میری خدمت اگه برگ کفایت نداشته باشی و بعد از یه دوره ی حدود 58 روزه که کل امریه های کشور معمولا یه جا هستن(سال قبل یزد بود سال قبلترش نیشابور فکر کنم و هر سال یه جاس دیگه)[/rtl]
[rtl]بعد از اموزشی که احتمالا توی تابستون هست و از شانست میخوره به رمضون و بخور و بخواب هست(عجبا . ببنید تا کجاها رو نوشتم!!!!) میری اول مهر سره کلاس درس و 24 ماه رو شروع میکنی و هی بگو اقا ساکتتتتتت .بچه بشین.[/rtl]
[rtl]سال قبل ما رو به اسم دبیر برای هنرستان رشته ی خودمون گرفتن الان همه دبستان درس میدیدم پس یه اعصاب فولادی هم  داشته باش که با بچه دبستانی ها سر کنی!!!!ایشالله که بیافتی دبیرستان[/rtl]
[rtl].جاهای دیگه هم امریه میگیرن میتونی روی اونا هم حساب کنی.[/rtl]

خوب به اندازه ی کافی نوشتم .امیدوارم مفید بوده باشه. فقط تاریخ ها رو با قوانین جدید جلو برو مثلا ممکنه سال قبل برج 10 اومده امسال برج 9 بیاد ولی کلیات همینه.

موفق باشید و سربلند...
[/rtl]
پاسخ
سپاس شده توسط مهدی ابراهیمی