رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش Socket Programming
سلام، من میخاستم سوکت پروگرمینگ با زبان جاوا رو یاد بگیرم، میتونید راهنماییم کنین؟؟!!
پاسخ
سپاس شده توسط
لینک کتاب آموزش برنامه نویسی شبکه در جاوا

کتاب برنامه نویسی شبکه جاوا
[عکس: <a href=www.Mojsazan.com.gif]" class="mycode_img" />
پاسخ
سپاس شده توسط Swomiagma
.رو یادبگیرم phpسلام.خسته نباشید.
من میخوام سوکت نویسی با
همین اول مشکل دارم.نمیدونم برنامه ها در چه محیطی باید اجرا شوند؟
هست؟windows serverآیا نیازی به
ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
شما اگر برنامه PHP را بلد هستید که خوب همانجا که PHP را مینویسید همانجا هم سوکت بنویسید فرقی نمیکنه

اگر PHP بلد نیستید بهتر است قبل از سوکت با PHP خود زبان PHP را یاد بگیرید
پاسخ
سپاس شده توسط
عرض سلام و درود خدمت آقای عباسی
اگه براتون امکان پذیر هست چند منبع پی دی اف و کتاب در مورد برنامه نویسی سوکت به زبانهای C‏ و C++ معرفی بفرمایید، البته ترجیحا" به زبان فارسی. و دوم اینکه برای میزبانی سمت سرور چنین برنامه ای ( برنامه سوکت نوشته شده به زبان C‏ و C++ ) چه سیستم عاملی رو پیشنهاد میدین؟ آیا برنامه جهت اجرا در ویندوز سرور باید به صورت exe‏ کامپایل بشه یا به شکل فایل آبجکت؟ در سرور لینوکس به چه فرمتی؟
و در پایان اگر این درخواست و پرسشم در جای نامناسبی مطرح شده به بزرگی خودتون ببخشید. و اون هم این پرسش که چرا در سایت مفید و پربار شما و سایر وبسایتهای فارسی زبان مرتبط با برنامه نویسی، استاندارد جدید زبان C‏ یعنی C11 محجور مونده و پوشش داده نشده؟ این مسئله باعث شده که برخی به اشتباه تصور کنن که زبان C‏ یه زبان مرده و بی استفاده و مربوط به گذشته هست. و متأسفانه برخی افراد ناآگاه این ذهنیت غلط رو به واسطه ی عدم آگاهی شخصیشون دامن میزنن. درخواست من این هست که در صورت امکان بخش جدیدی در این زمینه ایجاد بشه و استاندارد جدید C11 به علاقه مندان پرشمار این زبان محبوب معرفی بشه. چون متأسفانه آموزشها و نکاتی که برای زبان C‏ چه در وب و چه در کتب دانشگاهی و عمومی فارسی زبان وجود داره با کمال تأسف مربوط به استاندارد C89 هست که عموما" سیستمهای از رده خارج 16 بیتی و نگارشهای منسوخ یا به شدت متحول شده ی این زبان رو پوشش میده. جای تأسف بیشتر اینجاست که حتی استاندارد C99 هم در ایران چندان شناخته شده نیست چه برسد به C11 . تشکر میکنم از اینکه وقت ارزشمندتون رو در این سایت صرف آموزش و نشر علم میکنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام خدمت شما دوست عزیز

در کلاس های آموزشی گروه

http://www.mojsazan.com/forum/forumdisplay.php?fid=165

حتما ذکر شده C11 تدریس میشود

http://www.mojsazan.com/forum/showthread.php?tid=1946

ولی متاسفانه دوستان استقبال نمیکنند
پاسخ
سپاس شده توسط علی عرفانی ، farzad.love ، علیرضا حر
با سلام
یه پروژه سوکت پروگرمینگ داشتم میخواستم اگه میشه راهنمائیم کنین
این پروژه دارای سه فرم به صورت زیر است:
. فرم سرور: این فرم ایمیل را از دو کلاینت موجود دریافت کرده، ضمن ذخیره سازی آن را به کلاینت دیگر ارسال می 1 کند. سرور بر روی پورتهای زیر با کلاینت ها در ارتباط است: 0888 بر روی پورت 1 . دریافت ایمیل از کلاینت a 0882 بر روی پورت 2 . دریافت ایمیل از کلاینت b 0881 بر روی پورت 1 . ارسال ایمیل به کلاینت c 0888 بر روی پورت 2 . ارسال ایمیل به کلاینت d . فرم کلاینت ها: هر کلاینت دارای فرمی به صورت زیر است. در این فرم 2 : آدرس گیرنده است (نام فرم کلاینت دیگر)To .a : عنوان ایمیلSubject .b : یک متن ساده تک جمله ای برای ارسال به سمت دیگرText .c به سرور جهت ارسال و دریافت ایمیل متصل است 0811 و 0818 به ترتیب روی پورتهای 1 . کلاینت d به سرور جهت ارسال و دریافت ایمیل متصل است 0818 و 0812 به ترتیب روی پورتهای 2 . کلاینت e . هر کلاینت به محض ارسال هر ایمیل به کلاینت دیگر آن را بلافاصله حذف می کند. سرور به محض دریافت f خود آن را به سمت مقصد ارسال می کند. کلاینت مقصد نیز Text Boxایمیل ضمن ذخیره و نمایش آن در شماره دو قرار می دهد. Text Boxپیام دریافتی را ذخیره می نماید و در
پاسخ
سپاس شده توسط